Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ČT 1-Pošta pro tebe 31.12.07 - byl tam Garfield?


Marcel505

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

No a já čekal jak se v tom budeš koupat (kriminál, klubové záruky), jak Tě odvoláme jako nespolehlivého člena z revizní komise, jak tu místo Tebe bude vystupovat Marcusan, následně Ti přebalí Odie, pak se bude vydávat za Garfieldova bratra, aby mohl jezdit na srazy - a ve finále se Garfield v base oběsí - a ona jen taková plytká pointa, tos mě zklamal možná ještě víc než v úplně jiném vlákně včera Marcel 505

[upravil dne 2/1/2008 Medvěd]

Ale no tak. Tohle by nikdo nesežral, Medvěde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Garfieldku, jen otazecka, menite sortiment? :) a kde je ta prodejna? :)

Jako jestli by byl k mání hezký nahý chlap? Prodejna je v Dolní Poustevně, nad Děčínem, u německých hranic - hraniční přechod je 400 metrů od té prodejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Ale Medvede!!!!!

Hele, Medvěde, nic si z ní nedělej - tady se Vendy prsí, že ona by nikdy. Ale mám ji teď zároveň ve vedlejším okně na Skypu a nemůže mluvit, jak je nastydlá. KDO VÍ, V JAKÉM CHLAĎÁKU VENDULKA BYLA NA SILVESTRA!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Medvěd

a ona jen taková plytká pointa, tos mě zklamal možná ještě víc než v úplně jiném vlákně včera Marcel 505

No tak tohle snad musí být to nejhorší zklamání.:myslim Taky bych do Marcela neřekl to, co ze sebe vypustil v tuningu:myslim:o

Tak to jsem Medvěde rád, že někdo víc než já...

Dundee: Jéžiš, teď to budu mít furt na koberci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Prodejna je v Dolní Poustevně, nad Děčínem, u německých hranic - hraniční přechod je 400 metrů od té prodejny.

A 8km od Dolní Poustevny jsou Mikulášovice, odkud pocházim;):D Ses mohl ozvat, klidně bych si "zahrál":D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

No a já čekal jak se v tom budeš koupat (kriminál, klubové záruky), jak Tě odvoláme jako nespolehlivého člena z revizní komise, jak tu místo Tebe bude vystupovat Marcusan, následně Ti přebalí Odie, pak se bude vydávat za Garfieldova bratra, aby mohl jezdit na srazy - a ve finále se Garfield v base oběsí - a ona jen taková plytká pointa, tos mě zklamal možná ještě víc než v úplně jiném vlákně včera Marcel 505

[upravil dne 2/1/2008 Medvěd]

Ty jo Medvěde nechceš z toho udělat film? Je v tom všechno, politika, sex, láska, smrt.....to není špatný námět a klub by z toho měl tučný zisk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...