Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak sem dojezdil :-(


terarus

Recommended Posts

Původně zaslal: terarus

Mno jo vy mě taky chytáte za slovo :mad::D

Když já nikoho neznám komu by se v tom chtělo vrtat ,já si náhradní díly jako je třeba i celý motor seženu taky levně to je to nejmenší dokonce bych věřil že ten starý z auta i vyhodím ono povolovat šrouby až do rozpadnutí je asi to nejmenší:D ale pak už tam nový motor nedám a jen kdybych znal někoho komu by se do toho chtělo ale já nemám ani garáž kde by se to dalo dělat ani žádné nářadí prostě nic:( To ho radši za babku prodám a za nějaký čas koupím tu 406tku :nevim

Holt musíš někoho najít, znáš to, bez práce nejsou ani motory.. Předně jak se tu už několikrát psalo, zjisti co tomu je. Takle za nepojízdný za to stejně nedostaneš nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Dundee

jarajarda: Napsal jsem si dřív;)

terarus: Ale jinak souhlasim s většinou- když jsi do toho nasypal tolik peněz, tak zjisti, co přesně se stalo a zkus to (nechat) opravit. Když to budeš dělat pomalu sám (nebo s někym), něčemu se přiučíš, ušetříš za práci v servise a v konečnym důsledku budeš mít radost, že se povedlo;):super

Dobře, takže budem dražit, dám 500,- + přepis:D

¨

¨

To by se možná vyplatilo víc prodat to na díly :roll

Co takhle 4000kč .-skoro nová zadní náprava

2000kč-nové brzdy

atd :-) To za něj v konečný fázi dostanu docela dost:D:D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbavit se papíru není problem, JInak nechapu a nikdy nepochopím přistup člověka co narve do auta 70 tisic furt mluví jak je Ok.Pak přijde pitoma oprava těsnění pod palicí a už to tu chce hazet ze skaly.To že maš dobreho mechanika je tvůj problem ale stačí se jen kouknout vedele do dílny a to těsnění ti přehodí 15-ti letí kluci z vesnice:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak už tady včera někdo hlásil je na prodej za 15 :http://aukro.cz/item291080436_peugeot_205_diesl_ctete_investice_80tis_.html

Pokud někdo chcete kupte sami víte jak hodně je náročná oprava a zda se vám to vyplatí . Mě se to nevyplatí protože bych musel platit drahého mechanika který si tam vymyslí 100 dalších závad a za cenu opravy budu mít druhé auto .

:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale k jinému autu budeš potřebovat zase drahého mechanika, který si vymyslí 100 dalších závad.... Škoda že to je z ruky, klidně bych na to mrknul, páč mě zajímá, co se tam mohlo stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu ti nerozumím takhle na tom tratit:rollTohle bývaly spolehlivá auta.Řek bych,že to nebude jen můj názor.Spoustu odcházejících věcí už máš vymněněných,takže po téhle opravě bys mohl mít pokoj a už jen jezdit.Každopádně bych schodil aspoň tu hlavu a podíval se na lágry a vložky a pod. a pak podle výsledku bych se rozhodoval.Pokud by bylo jen to těsnění tak bych do toho ještě těch pár tísíc dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PO přečtení všech příspěvků, musím souhlasit s těmi, kdo píše, že už si do toho dal tolik peněz a teď se toho chceš zbavit. Nevím, kde bydlíš ale na fóru je snad dost lidí, kteří rozumí 205. Tak se na ně obrať např. Oddie apod. Ten by ti poradil a možná, že by měl i díly. Nevím. V každém případě, pokud koupíš jakékoliv auto, tak potřebuješ ze začátku mechanika na rozvody a podobné věci. Nech ci to opravit a uvidíš, že budeš splně spokojený! Opravdu. Takže se zkus zjistit, kdo ze členů poblíž tvého bydliště by ti s tím pomohl. Určitě se někdo najde. Držím ti palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to vyzkoušení bych koupil 2 litry nejlevnějšího motoráku, mlasknul bych je tam a zkusil, jestli to půjde nastartovat. Pokud ano, tak by určitě mělo cenu něco s tím udělat. Takhle bych to řešil já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Njn jenže u "novějšího" auta je menší pravděpodobnost že něco odejde . Udělá se prvotní servis a pak už jen doufat a věřit:D

Na to bych moc nespoléhal,nikdy nevíš jak se k autu předchozí majitel choval.Já bych se podíval na ten motor a pak bych se rozhodoval.Pokud by se mělo dělat jen to těsnění tak bych do toho ještě investoval.To není položka která by se nevyplatila.jinak to bývaly spolehlivá auta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já to auto stejně chtěl tak za měsíc prodávat a teď si nejsem moc jist co se mi vyplatí víc zda to prodat tak jak to teď stojí nebo to nechávat opravovat a pak to prodat jako pojízdné stejně to auto nevypadá nic moc , trochu to rezne a stejně za něj i přes veškeré investice nedostanu dostatečnou sumu ..:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej počkej jak je to nic moc.Předtím si někde psal že je to nejdražší diesel v čechach tak sem myslel že to bude totalně vyšperkovaný auto.Jinak jestli jel ten motor několik kilometrů bez oleje tak tam nalíj uplně jedno co a zkus natočit.Nemaš nahodou olej ve vodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Počkej počkej jak je to nic moc.Předtím si někde psal že je to nejdražší diesel v čechach tak sem myslel že to bude totalně vyšperkovaný auto.Jinak jestli jel ten motor několik kilometrů bez oleje tak tam nalíj uplně jedno co a zkus natočit.Nemaš nahodou olej ve vodě?

Přesně tak!! Neházej flintu (peníze) do žita předem a neb nestahuj si kalhoty, když je ještě brod daleko!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez komentáře už zde nebudu auto popisovat jelikož je to zbytečné nějakej blbeček se stejně chytne jedný odpovědi a bude zde prskat . Když se podíváte do auta prodej kde jsem ho nabízel byl stav přesně popsán co bylo měněno a kdyby jste si to přečetl celý tak by jste i zjistil že píšu že to lehce rezne okolo lemů atd. Taky tam tuším někdo psal že je lak KO čemuž já můžu jen odporovat protože si myslím že tomu tak není.Je jasné že když je to dnes už 21let staré auto bez pozinku že to asi reznout bude všechny opravy které na tom byli dělané se opravdu stali ale laku se ani nedotklo .

Jinak tímto končím diskusy o technickém stavu vozidla a věnujte se prosím tématu !:xvul

Mišak : Olej ve vodě ? Jak to zjistím ?

Kde seženu nějakej levnej olej na vyzkoušení ? Bude 2 litry stačit ? Tuším že se tam při výměně leje 5 litrů nebo se pletu ? A když vemu v potaz že jehla v motoru už neukazuje žádnej olej ale stále to teče tak tam asi bude míň :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...