Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak sem dojezdil :-(


terarus

Recommended Posts

Tak včera odpoledne jsem musel odvést bratra do práce a při zpáteční cestě mi začali blikat a svítit kontrolky mazání ,přehřání a STOP dojel jsem cca 2 km domu otevřel kapotu z motoru se kouřilo při vytáhnutí jehly na měření oleje se kouřilo i z té dirky a zespodu motoru přetejkal neuvěřitelnym způsobem olej .Navíc při jízdě nefungovalo topení( i když bylo zapnuto na plný výkon a na nejvyšší teplotu foukalo to uplně ledové - určitě to mělo něco společného s tím ..)

Tak lidičky poraďte zda se vyplatí to opravovat nebo to mám prodat někomu na díly ?Jen chci upozornit že to je auto do kterého bylo za poslední 3 měsíce investováno i s koupí přes 70tis. a motor byl komplet přetěsněj , rozvody měněny se vším všudy atd.

Jinak ten motor už dost dlouho je špatnej nechce se mu ve velké zimě startovat , sice jsem až na jeden případ vždy nastartoval ale nastartovat znamená totálně vyšťavit baterku .

[upravil dne 31.12.2007 terarus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: terarus

Jinak ten motor už dost dlouho je špatnej nechce se mu ve velké zimě startovat , sice jsem až na jeden případ vždy nastartoval ale nastartovat znamená totálně vyšťavit baterku .

[upravil dne 31.12.2007 terarus]

Hlavne, ze jsi nam to chtel za 40 tisic prodat a tvrdil jak je OK. Takovejm jako ty :grr:grr:grr

"Motor šlape jak hodinky..." viz.

[upravil dne 31/12/07 MatrixChose]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele klídek jo !:xvul Když jsem to chtěl před měsícem prodat tak ještě nebyli žádné zimy když je do -5 supňů tak to startuje normálně až teď když tady na horách máme -16 tak to prostě nestartuje i když do toho točím Schel V-Power..

[upravil dne 31.12.2007 terarus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: terarus

Jinak kontrolky začli svítit až doma po cestě pouze blikali hlavně při zatáčení :mrk

paradni vymluva ... :super:super:super

ty by sis nezaslouzil starat se ani o kolo :bojim

Mno já už v prvním příspěvku píšu že to nejdřív jen blikalo ;) Co já vím co si to vymejšlí na mě sem myslel že si to ze mě dělá prdel :D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: terarus

Jenže olej zas vyteče :-)

Jakto?

Mno jelikož vytekl i teď , jak píšu dole to dost silně saje , nejsem mechanik a na cokoliv s autem jsem naprosto levej takže můj popis berte s rezervou ale prostě přes půlku motoru to dole na tom deklu přetejká a olej vypadá jak když ho nikdo neměnil od první světové nevím jak má vypadat po cca 6ti tisících ale od novýho to má hodně daleko :-)

Jinak asi by to nevyteklo hned to je jasné asi až po tom co se motor zahřeje ale stejně je to zas 700kč za olej jen aby se zjistilo že to jde nastartovat a pak nebudu platit zas buh ví kolik mechanikovy za práci už do toho nehodlám dát ani korunu sami si přečtěte co mě to auto stálo ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že kontrolka STOP je v autě od toho, aby tě upozornila, že se něco děje.

Sorry, když blikne, dá se to pochopit ale když tačne svítít, tak bych hned zastavil a zkontroloval to.

Zkontrolovat si olej snad umíš.

A s tou zimou - je to auto snad určený jen pro jízdu v létě? Zima s tím nemá nic společného, zřejmě někdo použil blbý lepidlo, to ztvrdlo a pustilo olej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zima má s tím společného to že to akorát nejde nastartovat když je velká zima to jsem zatím tak vyděl hlavně brzo ráno , ráno nenastartuju a odpoledne v pohodě takže to tou teplotou je určitě co se týče toho lepidla je to možný ale stalo se a když se mi mechanik naposled vrtal v motoru stálo mě to skoro 17tis takže už ani náhodou to ho fakt radši strčim ze skály ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Hafity

Jsem zvědavej jestli půjde zjistit příčina toho všeho....

třeba málo oleje,zamrzlá kapalina,kdo ví třeba díra v olej vaně:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Hafity

Jsem zvědavej jestli půjde zjistit příčina toho všeho....

třeba málo oleje,zamrzlá kapalina,kdo ví třeba díra v olej vaně:myslim

No právě mě zaráží ta poznámka, že když se tam bude lejt olej, že to zase hned vyteče :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...