Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.8 na místo 1.9D


Placanek

Recommended Posts

Jojo,to mám.Zajímaj mě různý varianty a když mi nějakou tady ve fóru rozmluvíte,tak zkusi jinou.Myslim že tady to je o tom,nebo se tady začnem bavit třeba o vyšívání???Jinak mám nalítáno přes 500 tisíc a tak mě zajímá,jestli to jde přepsat,když se mi vys.... a 1.8 mám v garáži...;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Placanek

Jojo,to mám.Zajímaj mě různý varianty a když mi nějakou tady ve fóru rozmluvíte,tak zkusi jinou.Myslim že tady to je o tom,nebo se tady začnem bavit třeba o vyšívání???Jinak mám nalítáno přes 500 tisíc a tak mě zajímá,jestli to jde přepsat,když se mi vys.... a 1.8 mám v garáži...;):papa

Nečil se! A vyšívat neumím! :D Nemaj náhodou oba motory ještě štítky? Oficoš přepis asi nehro....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nečílim neboj.Já jsem v poctatě kliďas.Na 1.8 si teď nejsem jistej,ale asi tam je.Ale teď se už u novějších aut čísla motoru nepíšou ne???Vždyť by to měl být jako náhradní díl.Nebo aspoň kámoš co přestavoval Feldu,tak mu číslo z TP vymazaly.No ušetřil bych na povinnym,ale jestli to nejde ta max.přehodim štítky a nikdo to snad nepozná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Placanek

Se nečílim neboj.Já jsem v poctatě kliďas.Na 1.8 si teď nejsem jistej,ale asi tam je.Ale teď se už u novějších aut čísla motoru nepíšou ne???Vždyť by to měl být jako náhradní díl.Nebo aspoň kámoš co přestavoval Feldu,tak mu číslo z TP vymazaly.No ušetřil bych na povinnym,ale jestli to nejde ta max.přehodim štítky a nikdo to snad nepozná...

Čísla motorů se nepíšou, ale TYPY motorů ano!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...