Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.8 16V je stavěn na LPG?


Maxik70

Recommended Posts

Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat, četl jsem si manuál na tento motor (1.8 16V) a u něho je napsáno i spotřeba na LPG. Znamená to, že je tento motor nějak na LPG přispůsoben? CHci si koupit 306 s tímto motorem a předělat na LPG, proto mě to docela zajímá, děkuji všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No spíš je LPG přispůsobeno k těm motorům. Jen mě to zarazilo, že to je napsané v manuálu, přímo spotřeba na LPG. Při provozu na LPG se prý ničí ventily a kdoví co ještě (ale i tak to chci), tak jsem si říkal, jestli to nějak nepřizpůsobili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

proč by se ničily ventyly?vždyt od LPG jde do motoru čista namichana směs.ten motor jen přede!musi to byt ale dobře seřizeny.jezdil jsem na LPG.hned bych se k tomu vratil,kdyby mě to penize povolily.mohu jen doporučit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem chtěl kupovat Peugeota 406 1,8 na LPG a ten měl LPG prej od výroby, celkem sem na to čuměl, že měl přímo na palivoměru v přístrojovce psané LPG. Ale jinak to byl bohužel bouraný vrak a ten rachot z motoru si nedokážete představit. Jinak sem měl na LPG už tři auta a naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maxik70

No spíš je LPG přispůsobeno k těm motorům. Jen mě to zarazilo, že to je napsané v manuálu, přímo spotřeba na LPG. Při provozu na LPG se prý ničí ventily a kdoví co ještě (ale i tak to chci), tak jsem si říkal, jestli to nějak nepřizpůsobili.

Ventily se ničily tak u Skodovky,kde byly měké sedla!!!!!!!!!!!Kamarádovo brácha má,, Renault Scenic\"a tam montoval lpg výrobce!!!!!!!Proč by nemohla 306 1,8 16V jezdit na lpg,když na nej jezdí i Subaru Inpreza........?:bojim:P

[upravil dne 16/4/08 Tomáš.š.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite vim jedno, a to ze 406 na plyn original urcite byly, bombicku to melo misto rezervy (pod tim spodnim deklem v kufru) takze zadna hnusna bomba v kufru... no ale na snade je otazka, kam s rezervou, ptal sem se na to jednoho Peugeot servisaka a prej kdyz tam byl od vyroby tak se k autu daval ten sprej na opravu pichlych kol... mno nevim jestli by se s tim dalo opravit vsechno, bo na nasich silnicich si auto pichnete o vsemozny bordel...:myslim

[upravil dne 16/4/08 BUTCHER306TD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...