Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Foto 106 S16


Guest a.m.b

Recommended Posts

Zdravim vsechny.

Prikladam take foto sveho drobecka... :-)

Kdyby mel nekdo na prodej kridelko na zadnich(kufrovych) dverich - kontaktujte me prosim na mail.

[upravil dne 30.12.2007 a.m.b]

[upravil dne 30.12.2007 a.m.b]

post-0-14109597524696_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co by si chteli poridit 106 16V (118PS).

Auticko je velmi zradne pro zacatecniky. Pokud nemate uz neco odjezdeno - poridte si radeji neco slabsiho. Rozhodne nedoporucuji jezdit v necem takovem hned po autoskole!!! -Bez usmevu.

Zkusenejsim muzu jen doporucit. Pomer vykon/vaha je ohromny. :-))

[upravil dne 30.12.2007 a.m.b]

post-0-14109597525507_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se me libi :-))

Co bych ti k tomu napsal:

Rodinne auto to teda neni ani nahodou. Na delsi cesty ve ctyrech(muzskych postav) take ne. Na zadnich sedadlech se da vydrzet max. 100Km - se sebezaprenim. Male autiko - malo mista. Ten co si ho koupi, ale nebude premyslet kolik v nem odveze lidi, ale co se stane kdyz seslapne plyn :-)).

Vybiral jsem mezi motorem 1.4 sport a 1.6 16V ale u citroenu saxo. Par saxiku me uteklo a jen ciste nahodou jsem narazil na tohle auticko. V podstate je to jedno, protoze jak saxo tak 106-ka ma uplne stejny motor i podvozek.

Urcite jsem neprohloupil a s motorem 1.6 16V(118PS) jsem velmi spokojen :-). Asi bych se tloukl do hlavy, kdyzch si vzal 1.4.

Sporteba se pohybuje mezi 7 - 10 litry. Zalezi kam az seslapnes plynovy pedal. Pokud se chces opravdu svest a tocit to do 7000 t. otacek pa si take zaplatis za ten pozitek z jizdy :-).

Ja trefil zda se na velmi dobry kus(klep 3x na drevo). Byl to dovoz u D po bouracce. Rok to uz v republice jezdilo a tak su 3-ti majitel. Na tachometru(ne moc smerodatne) mam 78000km. Podle interieru by to snad mohlo sedet.

Co se tyce toho, ze to bylo bourane: auta tohoto typu malo kdy nejsou suple. Nastesti po dokonale prohlidce to v tomto pripade byly jen plechy. Male drobnosti se tam urcitze najdou.

Motor je vsak na 1* :-)...jede slusne uz od spodu. Ale pokud se chces hodne svest - tak mu lepsi sveci otacky od 4000t vis :-))

Je z roku 99 a vladne mnou hodne velka spokojenost s jeho porizenim. :-))

Dal jsem za nej 110000 Kc + 12000 za nutny zakladni servis. rozvody, brzdy, filtry,olej 9000 total-plna syntetika, nova autobaterie...

[upravil dne 30.12.2007 a.m.b]

[upravil dne 30.12.2007 a.m.b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Hele to ta 1.6 16V má "jen" 118 koní ???? Ta moje winter kára (106 1.4 XSi) má 95 koní a je to obyčejná 1.4 8V ........a svižný to teda docela je :roll:roll

ty uz se na to divas z trosku jinyho pohledu, normalnim lidem 120koni neprijde tak malo..:D jinak tenhle motor je fakt vybornej a ty 106ky s tim uhanej jak o zavod ale je fakt ze ten tvuj winter car taky muze docela valit, neni to ovsem obyc 1.4 ale verze XSi..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Béďa - tak jasný, že to nesrovnávám s 220 koňma T16ky ;) Ale prostě jsem si myslel, že ta 1.6 S16ka má rapidně větší výkon než 1.4 Xsi :roll:roll

No valit přímo nevím, ale překvapilo mě jak snadno se ta mini pikslička rozjede ke 170 km/hod a ještě by stále klidně zrychlovala, ale to už se bojim. Přece jen je ta rychlost v takovém prdítku trochu jiná než v téčku........Nicméně mě mile překvapila spotřeba, takže tomu odpustím i menší mouchy :potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...