Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám 406 - mého miláčka


Guest MMMMM

Recommended Posts

Prodám 406 r.v.1996, najeto 120 000km,stříbrná barva,1,9TD,stejna barvy a snad i výbava co má Sepp na http://www.peugeot.sverma.com/.

Airbag ridice,vyhrivani sedadel,manuální klimatizace,CD rádio,přední okna v elektrice,tažné(od Peugeota), mám to půl roku a před tím to bylo vše servisované u Peugeotu,žel majitel se stěhoval a nedal mi k tomu servisku(nemohl ji najít) ale stav je videt,foto mohu poslat na mail. Letní elektrony 15\" s novými letními pneu (6 mesiců staré) + zimní pneu a plecháče 15\" (plecháče staré 14dní-úplně nové).Klávesnice s imobilizérem.Dálkové zamykání+zamykání zevnitr(druhé zamykání).Všechny náplně minulý rok nové,nový pylový filtr,nové kotouče a brzdové destičky orig. od Peugeota,přední mlhovky,No a nyní ta cena 195 tis.kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci 206 menší auto,já jsem na tom nic nedělal mám to půl roku,předchozí majitel

vyměnil náplně minulý rok,kotouče brzdy,filtry, 3 majitel,koupeno v ČR v Liberci,nebourané alespoň u mě né a majitel tvrdil že je nebourané,vyměněn tachometr(peugeot Liberec) při 90 tisících km a načítá od nuly je tam teď 37 tisíc.

No pokud by ho někdo chtěl tak to budu muset nějak lehce naznačit manželce,protože ona je do něj totálně zamilovaná,ani nevím jestli mi to projde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...