Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zhasnuti motoru


vala

Recommended Posts

tak prvni zavada za rok co to auto 1,9td mam.

stalo se mi ze mi to za jizdy chciplo, pak jsem to hned natocil a bezelo to normalne dal, jednou se mi to stalo v zatacce, no byla to docela honicka.Asi tusi ze se s nim chci rozloucit a koupit novejsiho/807/ brasku:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mohlo by to dělat čidlo váhy vzduchu. Mě se stávalo, že motor při volnoběhu dost měnil otáčky a někdy taky skoro zhasl. Taky to při akceleraci škubalo.Na radu kámoše, že by to mohlo dělat to čidlo jsem pátral a opravdu. To čidlo je umístěno asi uprostřed nad motorem na karosérii. Od toho vede černá hadička ke karburátoru. A zřejmě tím jak se motor klepe a čidlo je napevno,napraskla hadička u čidla. Tím čidlo nasávalo falešný vzduch. Stačilo jen hadičku zkrátit a znovu nasadit.;). Je to evidentně konstrukčí vada a mohlo by to dělat u více aut, možná i v tvém případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mboban

Mohlo by to dělat čidlo váhy vzduchu. Mě se stávalo, že motor při volnoběhu dost měnil otáčky a někdy taky skoro zhasl. Taky to při akceleraci škubalo.Na radu kámoše, že by to mohlo dělat to čidlo jsem pátral a opravdu. To čidlo je umístěno asi uprostřed nad motorem na karosérii. Od toho vede černá hadička ke karburátoru. A zřejmě tím jak se motor klepe a čidlo je napevno,napraskla hadička u čidla. Tím čidlo nasávalo falešný vzduch. Stačilo jen hadičku zkrátit a znovu nasadit.;). Je to evidentně konstrukčí vada a mohlo by to dělat u více aut, možná i v tvém případě.

Tady vala ma 1,9 TD a ne benzin.....teda este sem nevidel diesel s karburatorem. Inac mne chcipala moja 309, prisaval vzduch do palivovej sustavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peto670

Původně zaslal: mboban

Mohlo by to dělat čidlo váhy vzduchu. Mě se stávalo, že motor při volnoběhu dost měnil otáčky a někdy taky skoro zhasl. Taky to při akceleraci škubalo.Na radu kámoše, že by to mohlo dělat to čidlo jsem pátral a opravdu. To čidlo je umístěno asi uprostřed nad motorem na karosérii. Od toho vede černá hadička ke karburátoru. A zřejmě tím jak se motor klepe a čidlo je napevno,napraskla hadička u čidla. Tím čidlo nasávalo falešný vzduch. Stačilo jen hadičku zkrátit a znovu nasadit.;). Je to evidentně konstrukčí vada a mohlo by to dělat u více aut, možná i v tvém případě.

Tady vala ma 1,9 TD a ne benzin.....teda este sem nevidel diesel s karburatorem. Inac mne chcipala moja 309, prisaval vzduch do palivovej sustavy.

Soráč, přehlédl jsem to. Jen mě to připomělo podobnou závadu u mého benzíňáku.:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...