Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 coupé 3,0turbo


subin

Recommended Posts

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Pata

Prema: znam ho, driv jsem ho vidal docela casto, poptam se ho, az ho uvidim na ICQ nebo live :super

Děkuji.........:papa:papa:papa

porad ti to dluzim za pujcovne: http://pata.czweb.org/2007-07-29/original/P7290013.html :D:mrk:mrk:mrk :super

Supr fotka........:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: subin

Mrkni se ještě sem:Dmaj jak na 406 break tak 406 coupé včetně keramiky

Ok dík,docela dobrý výběr a i ceny se dají ale já furt přemýšlím o jiných brzdičích.......:myslim:myslim:myslim

A v čem vidíš problém?hoď tam ti z koupé a doplň to pořádnejma kotoučema a kvalitníma deskama-třeba ty keramickýpopř.bych dal ty pancéřové hadičky a poznáš rozdíl:D:o
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Pata

Prema: znam ho, driv jsem ho vidal docela casto, poptam se ho, az ho uvidim na ICQ nebo live :super

Děkuji.........:papa:papa:papa

porad ti to dluzim za pujcovne: http://pata.czweb.org/2007-07-29/original/P7290013.html :D:mrk:mrk:mrk :super

Supr fotka........:super:super:super

Jj, koukal jsem na fotky z akci a nedalo mi to :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: subin

Mrkni se ještě sem:Dmaj jak na 406 break tak 406 coupé včetně keramiky

Ok dík,docela dobrý výběr a i ceny se dají ale já furt přemýšlím o jiných brzdičích.......:myslim:myslim:myslim

A v čem vidíš problém?hoď tam ti z koupé a doplň to pořádnejma kotoučema a kvalitníma deskama-třeba ty keramickýpopř.bych dal ty pancéřové hadičky a poznáš rozdíl:D:o

Jo jo jen čekám jestli neseženu někde starší brzdiče s coupatka,ted je zima a dobré brzdy potřebuji až na jaro,ale už se kolem toho zajímám,Proč dávat 22000,- za brzdiče když je třeba seženu později za polovinu..... ale dík za odkazy ty EBC vypadají fakt dobře.....:papa:papa:papa

[upravil dne 30-12-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Hmm zajímavé. Ten kdo to dodělával si s tím musel dát dost práce a stálo ho to asi mraky peněz. Jinak co se týče koní, tak nedávno jsem viděl na youtube 406 3.0 V6 turbo a ten tam měl 448hp :myslim .:aut

Ha,

jsem myslel. :roll

[upravil dne 29.12.2007 BoneDaddy]

blbost, dyť to video je zrychlený :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem viděl 206ku 2.0 16V, kam kdosi nacpal bi-turbo + kompresor a samozřejmě ještě pořádnej intercooler. Neptejte se mně, jak to tam dostali, já to totiž nevim. :D U mý 1.6 16V pomalu není místo ani na sportovní sání a oni tam nacpou takovouhle mašinérii... :D No, zkusím najít fotky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: BoneDaddy

Hmm zajímavé. Ten kdo to dodělával si s tím musel dát dost práce a stálo ho to asi mraky peněz. Jinak co se týče koní, tak nedávno jsem viděl na youtube 406 3.0 V6 turbo a ten tam měl 448hp :myslim .:aut

Ha,

jsem myslel. :roll

[upravil dne 29.12.2007 BoneDaddy]

blbost, dyť to video je zrychlený :-)

Taky se mi to zdá nějaký divný..........:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Nedávno jsem viděl 206ku 2.0 16V, kam kdosi nacpal bi-turbo + kompresor a samozřejmě ještě pořádnej intercooler. Neptejte se mně, jak to tam dostali, já to totiž nevim. :D U mý 1.6 16V pomalu není místo ani na sportovní sání a oni tam nacpou takovouhle mašinérii... :D No, zkusím najít fotky. :)

http://www.dp-engineering.nl/EN/projects/206xs_turbo.php

Hele, i můj motor se dá oturbit... :) Mít ty prachy, jdu do toho hned. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím:myslim Taky se mi to video nezdá, ale ...

Kolik vás jelo, nebo se vezlo v 300koňový káře?

Já měl tu čest, když mě svezl kolega Lincolnem Mark VIII.

4,6 V8 (jen pro info - stejný motor se dává do Fordů Mustang) ... No a můsím říct, že je to fakt masaka:D

[upravil dne 30.12.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

nemuzes srovnavat obtloustlou ameriku s necim takovymhle s turbinou.

Ja mel cest jet s Unem turbo (200ps a 800kg) a teda jezdi to lip nez trilitry...

Jo je to tak poměr váha-výkon je hodně znát.Jinak by nebyly v motosportu váhový limity např D3-do2350ccm turbo min700kg,do 4000 atm.min770kg

[upravil dne 30/12/07 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

nemuzes srovnavat obtloustlou ameriku s necim takovymhle s turbinou.

Ja mel cest jet s Unem turbo (200ps a 800kg) a teda jezdi to lip nez trilitry...

Ale náhon na zadek je náhon na zadek, takovej pocit ti žádný turbo nenahradí.... A neříkej že ne:D

Když mě vezl bývalý soused s STi, tak to bylo proti tomu Lincolnu kafíčko. Sice jsme jeli během pár sekund 150, ale to položení do sedačky bez možnosti pohybu tam prostě nebylo, nemůžu si pomoct :aut

[upravil dne 30.12.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...