Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Projdu na technické?


purkmistr

Recommended Posts

Původně zaslal: purkmistr

Projdu na technické pokud mám přední světlomety (oba vzhledově stejné) jeden H4 a druhý 2x H7?

Hm tak to pochybuju

A oprav si ten nadpis "tachcnická otázka" :myslim a i tak by to chtělo asi vystižnější nadpis;) Nejsi tu první den:aut

[upravil dne 29/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: purkmistr

Tak to asi budu muset otevřít nové téma KOUPÍM :(

No co, zkus to projít a uvidíš, případně máš pak měsíc na to aby jsi koupil jiný světlo

Přesně tak, já bych to zkusil, záleží (jestli si toho všimnou) jakou ti dají skupinu závady a při nejhorším pak to koupíš (nebo si půjčíš) a projdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

pokud by jel opětovně na Tk tak jen kontrolují co bylo zlé tedy jen ta světla pokud by to bylo

a když tam poprvně neprojdeš a daj ti odstup,tak platíš teď a pak až znovu přídeš tak znova?Mě se eště nestalo abych jel na TK 2x,tak se jen ptám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

kolega v práci nesvítilo jedno světlo tlumený a parkovačka ,dostal na měsíc pak opakovaná prošli jen světla co měl za závady a měl ji na 2 roky.Pokud ji uděláš do měsíce tak ti kontrolují jen to co bylo v závadách.Po měsíci jdeš jako bys nebyl na plnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...