Jump to content
Sign in to follow this  
bady206

zapojenie angel eyes

Recommended Posts

čaute. kupil som si nove angel eyes na moju 206 a bol k tomu manual, ktorý môžete dole vidieť a kablik s relatkom na parkovačky. neviete mi povedať nbačo idu parkovačky cez relatko z baterky? pochopil by som to ked by to bolo na tlmene svetla aby svietili pri dialkových. PLS povedzte kto mate už take svetla.:myslim

[upravil dne 28.12.2007 bady206]

post-0-14109597474565_thumb.jpg

A jaký máš ty světla? Na 206ku se dělá asi pět druhů... Jinak to schéma jsem taky nepobral, přijde mi to dost zběsilý. :myslim U mých angel eyes se na parkovačkách nic neměnilo (kromě toho, že jsem na ně napíchnul kroužky), ve světlech akorát byly díry na ty původní držáky žárovek a ty se do nich (po drobné úpravě konektorů, byly moc velké) akorát strčily.

je to značka FK Automotive maju aj motorčeky. a zapojenie by malo byť plug and play. Konektory pasuju. Akurat ktomu to manualu nebol žiadny popis a je mi tiež divne taketo zapojenie. jedine čo budem musieť je asi relatko na tie tlmene svetla aby išli s dialkovymi však?

[upravil dne 29.12.2007 bady206]

[upravil dne 29.12.2007 bady206]

post-0-14109597479021_thumb.jpg

cawte prisli mi angel eyes predne na peugeot 307 ale mam tam 6kable odizolovane a neviem kam maju ist 3su cervene a3 su cierne 1zilove

takze zapojim tie kruzky na kable od parkovaciek? a pri otoceni do stretavaciek by to malo ist? a pri dalsiej polohe sa rozsvietia ostatne.