Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Brzdy "BREMBO" na 2.0 HDI......


Přema

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Chtěl bych vyměnit normální brzdy za brzdy BREMBO,je to vůbec možné???? a co je třeba vše u toho vyměnit a na kolik by to cca vyšlo?????

Všem dík za odpovědi....

vyhradnim dodavatelem brembo je elit

tak mrkni na www.elitecat.cz

[upravil dne 28/12/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SPORT LINE Vrtané

SPORT LINE je základní řadou programu High Performance Brake Systems. Jedná se o brzdový systém skládající se z integrálního disku, který je děrovaný a kompletní sady vysoce výkonných brzdových segmentů. Výrobky řady Sport mohou být prodávány rovněž jako komponenty zvlášť.

SPORT LINE Drážkované

SPORT LINE je základní řadou programu High Performance Brake Systems. Jedná se o brzdový systém skládající se z integrálního disku, který je drážkovaný a kompletní sady vysoce výkonných brzdových segmentů. Výrobky řady Sport mohou být prodávány rovněž jako komponenty zvlášť.

GRAN TURISMO

Tato řada nabízí výrobky pro nejnáročnější zákazníky. Brzdové systémy mají původ v závodních komponentech a skládají se z kompozitových chlazených disků, děrovaných nebo drážkovaných, čtyř nebo osmipístkových hliníkových třmenů, kompletní sady vysoce výkonných brzdových segmentů, brzdových hadic s kovovým opletem a vysoce kvalitních drobných dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle přímo jsem nedělal,ale mam zkušenosti z jinýho auta,řek bych,že by sis měl zjistit zda brzdič jde přišroubovat na těhlici a nebo se poohlídnout po adapteru.Pak jenom zkoušet,jestli disk nebude dřít o brzdič a podobně co se týče zavitu na brzdiči tak to by mohl být ten nejmenší problém.Dobrý jsou třeba pancéřové hadičky.rozdíl je opravdu poznat na první šlápnutí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: genzer

20mm dural pruchozi

ve předu taky? bo na hl strane pišeš že jen ve předu , což mi je divny, jo a už mam tu loket . opěrku , zitra ji instaluji:D

Pisu,ze je mam vzadu:D

Ve predu jsem je mel taky,ale moc mi lezli kola ven a mel jsem spinavy boky u auti,tak jsem je prodal

[upravil dne 28/12/07 genzer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...