Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fotím, Fotíš, Fotíme


Marlin

Recommended Posts

Jsem dnes taky objevil brouka při pochůzce v zaměstnání. Ležel na zádech bez pohybu. na první pohled jsem ho tipnul na samičku roháče, ale pak jsem si všimnul rohu, takže nosorožík. Odnesl jsem ho jinam, ale při přenosu se začal pomalu hýbat, tak jsem ho položil na stočenou požární hadici, že si skočím pro mobil, abych ho vyfotil. S mobilem jsem dorazil, bohužel, už ve fázi startovací sekvence, takže nic.... :nevim  Ale randál teda slušnej…. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska od 9ti hodin  budeme mít Den otevřených dveří tak se od včerejška všude  uklízí a smejčí a tak včera večer přivezli jednu pěknou elektrickou ochutnávku,nedalo mi a nenápadně jsem udělal pár rychlých snímků 

Ještě zítra přivezou jednoho,ten bude stát venku a budou předvádět jak to umí samo zaparkovat,já bohužel neuvidím,ráno mi končí služba 

 

20180608_235808.jpg

20180608_235640.jpg

20180608_235341.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Péťa napsal:

Takovéhle dvě krasavice jsme dnes našli. Jedna na mrkvi, druhá byla na trávníku (tu jsem nefotil):

 

 

Identifikoval jsem "to" jako ohrožený Otakárek fenyklový. Nechali jsme ho bydlet na té mrkvi ;)

To maš kliku, ja jednou fotil krásnou housenku a pak když jsem jich našel v okolí asi 50 jsem vygooglil že žere pod kůrou stromů a tím je likviduje tak jsem se zděsil a bydlet jsem je tam nenechal. Když vidím naši vrbu s vyžraným kmenem tak si na ně pokaždý vzpomenu. Fuj

http://www.skudci.com/drvoplen-obecny

http://www.manitera.cz/zivocisni-skudci/motyli-lepidoptera/drvoplen-obecny/

 

2017-05-08  11-11-37 - 1114.JPG

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...