Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nove cerpadlo a auto stale nejde


petko309

Recommended Posts

Původně zaslal: petko309

ahojte. moja 406tka je v servise menilo sa cerpadlo lucas za funkcne, volal mi mechanik ze sa mu nedari ho nastartovat ze cerpadlo nedoda naftu do vstrikoch ani na diagnostike mu nic neukaze neviete kde moze byt chyba?:myslim

ma to dobře nastavene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: petko309

ahojte. moja 406tka je v servise menilo sa cerpadlo lucas za funkcne, volal mi mechanik ze sa mu nedari ho nastartovat ze cerpadlo nedoda naftu do vstrikoch ani na diagnostike mu nic neukaze neviete kde moze byt chyba?:myslim

ma to dobře nastavene?

Co imobilizer?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petko309

ahojte. moja 406tka je v servise menilo sa cerpadlo lucas za funkcne, volal mi mechanik ze sa mu nedari ho nastartovat ze cerpadlo nedoda naftu do vstrikoch ani na diagnostike mu nic neukaze neviete kde moze byt chyba?:myslim

To vypadá na imobilizér ! Musí z tvého starého čerpadla ho sundat a nandat na to co tam máš teď ! Akorát nepíšeš jestli máš ještě kódování na klávesnici nebo automat bez klávesnice !! Ale určitě to bude imobilizérem !! Ještě bych mu doporučil napojení na počítač a udělal diagnostiku jestli to vyměněné čerpadlo není též vadné !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam automat bez klavesnici. ono to tak vyzera ako keby cerpadlo netahalo naftu mozno je zavzdusnene alebo chyta falosny vzduch. nemoze byt aj vadna riadiaca jednotka? ked pocitac nic neukaze. ja uz si to neviem vysvetlit. od maja chodim po servisoch a nikto si nevie dat rady uz ma to nebavy chcel by som sa ho co najrychlejsie zbavit ale kto mi ho kupi ked je nefunkcne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud předpokládáme elektriku O.K. pak je potřeba povolit odvzdušňovací šroub na vrchu čerpadla, tak dlouho stláčet balonek na přívodní hadici nafty až začne palivo vytejkat ven z odvzdušňováku.Potom ho zatahnout a skusit točit motorem při sundané hadičce přepadu - měla by z ní vytékat nafta. Pokud teče, je čerpadlo plné a mělo by dávkovat naftu do vstřiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ale myslím,pokud by bylo čerpadlo zavzdušněné tak se startováním a natažením nafty samo naplný a odvzdušní !! Jinak auto to je dobré,jen vychytat mušky,věřím že tvoje trápení je mrtvici ! To čerpadlo pokud je nové a pc nic neukazuje, a jak pravíš máš tam automat.imobilizér tak bych zkusil odpojit baterku na deset minut aby se vyresetovala řj a zkusil bych to znova,já když jsem dělal na rozvody,tak mi to taky blbnulo,a tahle ptákovina to vyřešila,ale já tam mám klávesnici - ( dneska pro parádu )

P.S. To čerpadlo máš staré a zrepasované nebo jiné ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...