Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTOOPRAVNA - Břetislav Vojtíšek => již nikdy více..


neznas

Recommended Posts

Na Peugeotu 406 jsem potřeboval vyměnit topení včetně klapky a vyměnit prdlou žárovku podsvětlující budík s teplotou. Byli jsme domluveni na částce 4.500,-Kč bez papírů. Nakonec to bylo za 5.700,-Kč a na žárovku se prostě vyprdli. Tento servis vřele doporučuji! :super Na to, že jsou autorizovaným servisem Autoštanglu, fakt paráda => již nikdy více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: neznas

Na Peugeotu 406 jsem potřeboval vyměnit topení včetně klapky a vyměnit prdlou žárovku podsvětlující budík s teplotou. Byli jsme domluveni na částce 4.500,-Kč bez papírů. Nakonec to bylo za 5.700,-Kč a na žárovku se prostě vyprdli. Tento servis vřele doporučuji! :super Na to, že jsou autorizovaným servisem Autoštanglu, fakt paráda => již nikdy více.

No tak takhle nákladnou opravu bych si bez papíru nikdy nenechal udělat, taky by ti mohli v případě nějaké reklamace říct že když nemáš doklad tak je to nezajímá. Všude si nechávám vystavit doklad. Ještě je budu podporovat:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Tě nejlíp vyškolí-takováhle oprava,pak už si dáš pozor.Ne,nesměju se ti.Taky mě už hezky napálili ale při přestavbě bytu.S některýma řemesníkama to je problematický.Musíš bejt na ně jak ostříž,teť už každýmu koukám pod ruce ať se jim to líbí nebo ne.A nemaj to teť se mnou vůbec lehký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...