Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velký displej pro palubní počítač


gen.Migen

Recommended Posts

Ahoj všem

Rád bych si dodělal do mého auta palubní počítač. Proto Vás žádám, jestli někdo neprodáte velký displej, nebo nemáte kontakt na někoho kdo by jej mohl mít. Neco sem si o dodělání palubního počítače přečetl tady: http://images.google.cz/imgres?imgurl=http://stuff.eduardomaio.net/406coupe/odb01.jpg&imgrefurl=http://forum.autohoje.com/showthread.php%3Ft%3D24522%26page%3D2&h=450&w=600&sz=62&hl=cs&start=17&tbnid=403n9mK6FqZxpM:&tbnh=101&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Ddisplej%2Bpeugeot%2B406%26gbv%3D2%26ndsp%3D20%26svnum%3D10%26hl%3Dcs%26sa%3DN

Jsou zde i fotky, a právě takový displej sháním. V autě mám ted jen ten malý co zobrazuje teplotu uprostřed. Takže jestli někdo máte, koupím. Budu vděčný za jakékoli informace. Už sem i komunikoval s Ferrym. Zatím díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako abych ti řekl pravdu, tak 90% 406tkařů bude moc dobře vědět, jaký display potřebuješ (i bez obrázku), kór když víme, že máš 406 old model ...

Na druhou stranu je tohle záležitost spíš "Bazaru" tak bys to tam měl taky napsat!

Dále bych k tomu dodal jen to, že je nás asi 200 v ČR a dalších 199 na Slovensku, kdo ten display shání, takže pokud by ho tady na fóru někdo nabízel, tak mu ho lidi urvou i s rukou a to nejmíň u ramane :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: gen.Migen

Hihi, za zkoušku nic nedám, no tak třeba budu štastlivec a někdo mi ho tu z dobré vůle přenechá a ruka mi zůstane:-D

tak to si moc věříš:Dale pochabuji že by se jej někdo vzdal;)mám sice ještě jeden ale ten je v galonech a mílích takže jak se říká k ničemu:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gen.Migen

Hihi, za zkoušku nic nedám, no tak třeba budu štastlivec a někdo mi ho tu z dobré vůle přenechá a ruka mi zůstane:-D

mám dva kontakty na ľudí, ktorý doviezli nejaké 406 na ND:

1. kontakt +421 0907 074 888 Tono Machýl

2. konatkt +421 0904 681 937 Mišo Rubala

skúste, možno niečo doma majú teraz.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gen.Migen

Jen pro info: První kontakt který mi sem napsal ajven (díky), má tento display, ovšem za 2000 kč. Takže jestli někdo chcete, máte možnost. Ja do toho asi ted tolik nedam, zkusim pohledat ještě jinde.

To je teda pěknej zloděj. Za ty 2000,- by k tomu muselo bejt minmálně ještě origo rádio 4050 s ovládáním pod volantem. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...