Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

shell helix ultra 5W 40


faget1

Recommended Posts

kua tak mam pred sebou hodne dlhu cestu cez cele čechy tak som si chcel kupit liter oleja do mojej 307 nech mam keby dačo trošku doliat liter stal 620sk priamo v Begame ale poradili mi tam podla typu motora že tam mam tento olej ale tak neurčuje sa to podla najazdenych km?? mam 52000km ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka lebo dalšiiu prehliadku mam o štvrt roka tak snad budu teda taky že mi tam daju olej moj lebo oni si aj tak rataju ešte viac tušim.. noo mne sa zlomil ten koniec na 405 a povedal mi znami čo ma servis že nech ju radšej vymenim lebo mi tade može vyhadzovat olej a taksom v begame musel objednat novu lebo nikto ti to nepreda vraj je to sučast motora a stala 950sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek 28.12. jsem dával svojí 307 1,4 HDi do Temposervisu v Teplicích na servis ve 100 000 km dle servisní knížky.Předtím jsem si objednal TOTAL QUARTZ 9000 5W40 5l na www.olejspol.cz za 1 062 Kč i s dopravou,přišel mi za 2 dny.V servisu jsem dostal protokol k provedené práci a platil jsem 1 242 Kč.Zdravím.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo tak to urobim tiež tak zachvilu mam servis 60000km alebo teda marec 2008 akurat mi to vychadza len teraz mam zas dilemu či dokupit už teda ten Shell ultra alebo kupit Total Quartz a zase mi ten už zakupeny liter zostane hm.. kolko treba presne oleja na vymenu ? už by som tento krat dokupil ten shell ultra a na buduce dam ten total Quartz len kde mam istotu že mi tam ten Shell Ultra drahy jak bulo skutočne naleju?? hm :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl v novém autě (nyní již 146 tkm) shell helix 5W 40 a po záruce už jezdím do Auto Ungr na výměnu za cca 1600 Kč, což je za litr asi 270 Kč bez DPH. Do záruční doby jsem jezdil na prohlídky C za 2800 Kč do Peugeotu, kde sice zkontrolovali že "světla svítí a klakson troubí" atd. a doplnili náplň do ostřikovačů. Kdybych měl kde, tak si olej vyměním sám, ale spíš se mi už do toho nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...