Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vynulovani střed.displeje po nastartovani(datum,čas)


Michal.B

Recommended Posts

Guest servisman

jak velký mráz??To beru pokud je pod - 25 st,jakou tam máš baterku ,že by poklesla pod určité napětí že by odpojilo napájení datumu hodin ?To se mu nějak nezdá i když člověk nikdy neví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

to vypadá jako by se někde odpojil kontakt napájení a proto se to stane.kde a proč to nevím že by se ve spínačce přerušil nějaký kontakt??To ti udělá i když během dne někde jedeš a zastavíš a znovu startuješ??

To bych pak tipoval na spínačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

že by byl kabel který napájí ten displej tak zmrzlý že so odpojí na moment nevím jedině to prolézt zda něco není ,ale zkusil bych dobíti přes noc baterku a uvidíš.Ale to jsem ti radil už

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se taky přikláněl k tý baterce... Ono záleží, jak je na tom při zatížení. Startování jí může zatížit natolik, že do ostatních kabelů už šťáva nedorazí ...:myslim

Mě třeba dělá to, že při delším startování, se mi vypne rádio, protože už nemá šťávu ... Pak zase hned naskočí ...

Mám teď slabou baterku, jak s autem nejezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to poklesom napetia,baterka nedokaže udržat potrebné napetie v palubnej sieti počas štartovania!!

dobíjal si baterku pred zimou??

daj ju poriadne dobiť aspon na 24hod, prvým priznakom slabej baterky je vypnutie radia počas štartovania, druhým vynulovanie udajov na hodinach, tretím zasvietenie kontroliek a len cvakanie štartera,štvrtým už svietia kontrolky a po štarte zhasnu a štarter bez odozvy a piatým už nesvieti vôbec nič a KO:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...