Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidlo teploměru


purkmistr

Recommended Posts

mám problém s teploměrem. Když nastartuju auto mám teplotu na teploněru stejnou jako venku (-4/-4, +12/+12 aj. čidlo ukazuje opravdu dobře) po dobu jízdy jde dobře (měřil sem různými digit. teploměry které byly cejchované) ale jak jednou zastavím a čidlo se ohřeje od stojícího motoru tak se mu už nechce měřit přesně. Dnes -4 venkua na teploměru +3! je to na výměnu čidla a nebo bude stačit prostříkat kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

v zrcátku, zkus si dát ruku ke kolu jak tam jede teplý vzduch, když mírně pofukuje. možná se to ohřívá z interiéru, nevím:myslim

Tak to nevím. Mně se přes podběhy nedostane na zrcátko skoro nic. Natož aby teploměr ukázal o 7°C víc oproti skutečnosti. Já mám teda 406, ale vím že u Alušky na 306 to ukazuje pořád stejně ať už jede nebo stojí. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s čidle venkovního teploměru. Ukazuje mě úplně nesmyslné údaje. Měnil jsem zrcátko protože bylo urazené a nekupoval jsem ho v originál servisu, ale asi od jiného výrobce a když je tak venku - 3 tak ukazuje až -15 a naopak větší teplotu.. Neví někdo jestli by to neslo seřídit nebo nějak upravit na správnou teplotu? Byl bych moc rád, kdyby mě někdo poradil. Mám Peugeota 206. Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...