Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ochraný kryt pod motor


hit01

Recommended Posts

Zdravím,mám peugeota 306 1.6 a koukal jsem že mám jaksi pořád zasranej motor od bordelu atd.Zjistil jsem že mi tam nejspíš chybí ochraný kryt pod motor pač dítky na šroubky tam jsou. novej stojí 1318Kč ale jelikož je tady v okolí vrakáč byl jsem se tam ptát a maník mi řek že ochranej kryt na motor se dával pouze na diesel motory na 306 což mě příde trošku divný....nevíte tedy zda se na peugeot 306 benzín dával kryt motoru?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hit01

Zdravím,mám peugeota 306 1.6 a koukal jsem že mám jaksi pořád zasranej motor od bordelu atd.Zjistil jsem že mi tam nejspíš chybí ochraný kryt pod motor pač dítky na šroubky tam jsou. novej stojí 1318Kč ale jelikož je tady v okolí vrakáč byl jsem se tam ptát a maník mi řek že ochranej kryt na motor se dával pouze na diesel motory na 306 což mě příde trošku divný....nevíte tedy zda se na peugeot 306 benzín dával kryt motoru?? díky

Když si přečteš pravidla fóra, tak se tam píše, že před položením dotazu (založením vlákna) máš použít hledání. A zrovna se povede taková náhodička, že se to tu řešilo celkem nedávno...zrovna tady:http://www.peugeot-club.com/topic/24000-spodni-kryt-motru-306/#318330

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Stifler pokud vezmu tak to není první ani poslední takový dotaz,kdo je tady delší dobu tak ví co a jak že třeba dotaz tu byl před měsícem či rokem.Prostě jsou tu sice si přečtou ale jak to zadat tak neví,taky jsem, hledal a nic jen když jsem to zadal drobet jinak byly dva odkazy.

Pro tebe je to nedávno ale pro dotyčného který je na foru asi 4 hodiny je to krátká doba:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Stifler pokud vezmu tak to není první ani poslední takový dotaz,kdo je tady delší dobu tak ví co a jak že třeba dotaz tu byl před měsícem či rokem.Prostě jsou tu sice si přečtou ale jak to zadat tak neví,taky jsem, hledal a nic jen když jsem to zadal drobet jinak byly dva odkazy.

Pro tebe je to nedávno ale pro dotyčného který je na foru asi 4 hodiny je to krátká doba:myslim

Dosť ťažko sa to hladajú veci, najmä keď zadáš dve slová už to nenajde, teda pokiaľ sa netrafíš aj do skloňovania a nikto to ozaj nečíta ako bibliu, aby to vedel naspamäť.

A ešte by sa tu mohla pridať sekcia, ktorá by dala dokopy aspoň dobré a prepracované pracovné postupy trebars aj s fotodokumentáciou, alebo čo by sa dala do modelov .....no, je to už rozsiahle fórum ktoré moc pomohlo, ale sprehladniť to, aspoň tie "čerešničky":potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

igor.sk máš pravdu ale má to taky háček,jednomu se to líbí druhému ne,každý má na to jiný názor.Kdysy jsme uvažovali o nějaké dokumentaci jen jak co vypadá,kde se co nachází,s nějakou tou popiskou,jak dotyčný náhradní díl vypadá a podobně.Ale o tom co a jak ,prostě pokud vím poradím i s fotem pokud je.Bohužel i to málo musí stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: yaris1

Zdravím, taky ho tam nemám (na 307) a chci si ho tam na jaro dodělat z pozink plechu a bude to gratis!

:roker

Na R Lagunu jsem si jej dělal taky prvně jako předlohu z papírového deklu a pak plech.

Ani se nedivím když stojí takovou paletu:roll

http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=45394

[upravil dne 27/12/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: yaris1

Zdravím, taky ho tam nemám (na 307) a chci si ho tam na jaro dodělat z pozink plechu a bude to gratis!

:roker

Na R Lagunu jsem si jej dělal taky prvně jako předlohu z papírového deklu a pak plech.

Ani se nedivím když stojí takovou paletu:roll

http://www.aci.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=45394

[upravil dne 27/12/07 sarkomi]

na 306 stojí cirka1300kč u aci.omlouvám se chyba na mé straně:mad:

[upravil dne 27.12.2007 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

igor.sk máš pravdu ale má to taky háček,jednomu se to líbí druhému ne,každý má na to jiný názor.Kdysy jsme uvažovali o nějaké dokumentaci jen jak co vypadá,kde se co nachází,s nějakou tou popiskou,jak dotyčný náhradní díl vypadá a podobně.Ale o tom co a jak ,prostě pokud vím poradím i s fotem pokud je.Bohužel i to málo musí stačit.

Jasné rešpektujem to a bola by to robota pre popolušku...ale aj keby sa porobyli odkazy na vydarené príspevky asi 1/4 nových by si tam nenašla to čo tam je napísané:mad: takže len rovina teórie...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...