Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

užíváte si zimní jízdu ? :)


aaischa

Recommended Posts

U nás bývá sněhu sice dost, ale v posledních letech se tu rozmohlo solení v obrovské míře, tedy sůl už se nepoužívá jen do pokrmů...., které se podepisuje na karoseriích našich plecháčků:( Dřív byla souvislá sněhová pokrývka na silnici i do Jizerských hor a dnes vysolená silnice..nuuuuuuuda.....Tak si jízdu na sněhu může člověk užít jen na vedlejších cestách, co se jen běžně pluhují, nebo si jít večer zařádit na nějaké vetší parkoviště, kde není ani posypový materiál:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Pata

Uzivam si zimni jizdu jako nikdy: Vincentky, antibiotika, vitaminy :grr:grr:grr :roll

Chybí tam základní ingredience: šlivovičnan draselný

Lecil jsem slivovicnanem draselnym, kyselinou kalvadosovou, medovicnou a pak jeste nevim, co to bylo, ale tavilo to plasty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak jsem se už jednou zmínil v podobným tématu tak já než dojedu na hlavní štráse tak si rád zablbnu (se zahřátým motorem) a zataženou ruční brzdou...:super Já tomu říkám taková malá škola smyku. Měl by si to vyzkoušet každéj aby věděl kam má tím volantem motat a těma nohama kam šlapat až se mu to přihodí doopravdy..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

to Dundee - je mezi vesnicema Střemy a Nebužely směr Mšeno znáš?dělaj tam i opel srazy.je tam závora a vedle závory vyježděná cesta:super:Dloni jsem tam byl si dvakrát.víckrát nebyla příležitost:(jinak tam jezdíme od doby co jsem dosáhl na pedály:D

Asi tušim, kde to je;) Na Mšeno běžně jezdim přes Byšice, ale cestou jsou na Nebyžely ukazatele, tak to někdy omrknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...