Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Venku je zima (aneb "vylezl jsem z baráku")


subin

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Pánové netuším, co řešíte - s tchýní jsem vycházel poměrně dobře (bohužel v lednu 05 zemřela) a protože moje máti si myslí, že by se bez jejího sezení v pokladně PRE minimálně zbořil svět, docela rád bych jí (teda hlavně Helča) měl občas po ruce - když jsem denně od 6 do 20 mimo barák a moje máti je ochotná k nám dorazit tak 1x týdně, tak ten Pavlík Helče dá docela pokouřit.

Jenže jsi ji měl 400km od baráku :D A Helče vyřiď, že to je rovný boj - jeden na jednu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

Pánové netuším, co řešíte - s tchýní jsem vycházel poměrně dobře (bohužel v lednu 05 zemřela) a protože moje máti si myslí, že by se bez jejího sezení v pokladně PRE minimálně zbořil svět, docela rád bych jí (teda hlavně Helča) měl občas po ruce - když jsem denně od 6 do 20 mimo barák a moje máti je ochotná k nám dorazit tak 1x týdně, tak ten Pavlík Helče dá docela pokouřit.

Jenže jsi ji měl 400km od baráku :D A Helče vyřiď, že to je rovný boj - jeden na jednu :D

Přesně 450 km, jefakt, že cesty za tchýní trošku lezly do peněz (ale zase se člověk nadlábnul .................)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

Pánové netuším, co řešíte - s tchýní jsem vycházel poměrně dobře (bohužel v lednu 05 zemřela) a protože moje máti si myslí, že by se bez jejího sezení v pokladně PRE minimálně zbořil svět, docela rád bych jí (teda hlavně Helča) měl občas po ruce - když jsem denně od 6 do 20 mimo barák a moje máti je ochotná k nám dorazit tak 1x týdně, tak ten Pavlík Helče dá docela pokouřit.

Jenže jsi ji měl 400km od baráku :D A Helče vyřiď, že to je rovný boj - jeden na jednu :D

Přesně 450 km, jefakt, že cesty za tchýní trošku lezly do peněz (ale zase se člověk nadlábnul .................)

No vždyť říkám, jak jde o jídlo tak jdou všechny zásady stranou:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Prd vydržíte. Já s tchýní žil 7 let v jednom panelákovým bytě. A přežila. :)

Nenápadně mrkni nad sebe - není tam takovej kroužek /svatozář/ ???

Já kdybych žil s thýní polovinu doby co ty - tož bych asi ještě seděl.

Kontrolní otázka - víte že pouze 2 slova v češtině začínaj na:tch ?

Ano jsou to :

- tchýně

- tchoř

Proč asi ??? :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hm superadmin spí asi, teda pokud nás nesleduje

Superadminovi vypnuli proud a neb se mu nechtělo třiti ocas ebenovou tyčí, vzdal to dříve. ;)

Leč cestu pochopitelně poznávám, naposledy jsem tam jel před cca 2 měsíci (ale ten sníh tam tehdy nebyl).

BTW: Radku, s tím žrádlem ti nevim, já poslední dobou jak se nacpu, tak mě hned napadá, jak to bude těžký shodit a že jsem to neměl žrát - asi budu anorektička! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

BTW: Radku, s tím žrádlem ti nevim, já poslední dobou jak se nacpu, tak mě hned napadá, jak to bude těžký shodit a že jsem to neměl žrát - asi budu anorektička! :D

Tak to Ti nezávidím, to by se mi vůbec nelíbilo mít takový životní vyhlídky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Medvěd

Pánové netuším, co řešíte - s tchýní jsem vycházel poměrně dobře (bohužel v lednu 05 zemřela) a protože moje máti si myslí, že by se bez jejího sezení v pokladně PRE minimálně zbořil svět, docela rád bych jí (teda hlavně Helča) měl občas po ruce - když jsem denně od 6 do 20 mimo barák a moje máti je ochotná k nám dorazit tak 1x týdně, tak ten Pavlík Helče dá docela pokouřit.

Jenže jsi ji měl 400km od baráku :D A Helče vyřiď, že to je rovný boj - jeden na jednu :D

Přesně 450 km, jefakt, že cesty za tchýní trošku lezly do peněz (ale zase se člověk nadlábnul .................)

No jistě, láska k příbuzným roste se čtvercem vzdálenosti. Kdybys jí měl od baráku 450 metrů, a ne kilometrů, tak se taky časem po...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Hm superadmin spí asi, teda pokud nás nesleduje

Superadminovi vypnuli proud a neb se mu nechtělo třiti ocas ebenovou tyčí, vzdal to dříve. ;)

Leč cestu pochopitelně poznávám, naposledy jsem tam jel před cca 2 měsíci (ale ten sníh tam tehdy nebyl).

BTW: Radku, s tím žrádlem ti nevim, já poslední dobou jak se nacpu, tak mě hned napadá, jak to bude těžký shodit a že jsem to neměl žrát - asi budu anorektička! :D

By mě teda zajímalo co ty by jsi asi tak shazoval:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Původně zaslal: KoudaK

A takhle to vypadá na brněnsku na rozhledně Babí Lom.

Hernajs Brno je od Olc coby 3x šutrem dohodil a tu nic ??

Nejsou to loňské snímky ??

Nebo není to "x" km vod Brna ?? :myslim

[upravil dne 27.12.2007 myryn]

Jo je to asi 25 km z centra Brna a snímky jsou ze dne 25.12.2007.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...