Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Angel eyes a 307


sekaj

Recommended Posts

Původně zaslal: sekaj

Dík za odpověď.Logicky by to tak mělo bejt ale to video mě zmátlo.

Tam podle mně svítí dálkovýma, aby to vypadalo efektně, jelikož projektory v horní polovině svítí minimálně a aby se mu do kamery/foťáku pořádně rozsvítily, tak by se musel plazit po zemi, aby se dostal do správného úhlu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

ja mam podobny a potkavaci jsou v cockach!a ja je mam uplne na strane!takze bez obav.A v tom videu opravdu sviti dalkovyma.A dle meho vkusu by k cernymu,vic sly lampy cerny a v nich vyniknout lepe i krouzky,kdyz sviti

Tak tak. :) Na tmavém autě vypadají až na výjimky líp černé. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mam černou 307,ale obědnal jsem si chrom.Jelikož nechci aby se mi to na první pohled moc lišilo od origo. světel.Jde mi o kvalitu svícení.Koupil jsem si HID sadu a po instalaci,ty původní,maj moc velkej neusměrněnej tok světla,tak snad čočky budou lepší.Takže instalaci do origo parabol-nadoporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 5 let později...

Caute

Mate niekto skusenosti s tymito Angel Eyes?

Prekvapilo ma ze maju 2x H7 a H3

Myslim ze origo su H7 a 2x H1

Zo starymi pri stretavacich svetlach uz skoro nic nevidim, tak ich chcem vymenit a rozmyslam ci origo alebo toto

lppe04.jpg

[upravil dne 6/1/14 16:07 od vojtus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těchto světel by mělo být originální naklápění světel- což by mohl odpanout problém se seřízením, 2xH7- potkavačky+dálkové H3-mlhovka, jaká jsou tam žárovky bych neřešil.

Jinak neoplatilo by se ti zkusit přeleštit svá stará světla, pokud nemaj vypálené paraboly a jen zažloutlá skla tak bych osobně leštil nebo nechal vyleštit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...