Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní čirá optika na 306ku?


Stifler

Recommended Posts

Výhledově uvažuju o výměně zadních světel za čirou optiku. Úplně ideální by bylo sehnat origo zadní světla v crystalu - to by se mi líbilo úplně nejvíc. U nás se neprodávaj, ale co jsem se bavil s Creamsem, tak je údajně našel na nějakých Holandských stránkách. Jen já mam furt smůlu a nemůžu na ně narazit. Měly by vypadat tak nějak asi takto, ale new model:

tuningove_lampy_5085_x.jpg

Jen by to mělo mít tvar jako na new model = červená lajna rovná, nikoliv s \"hokejkou\" a ještě lépe v diodovém provedení

Takhle nějak by měly vypadat, jen červená lajna by byla nahoře:

preview_FKRL258_moy.jpg

další příklad:

206_red_smoked_1.jpg

Nebo jsem schopnej akceptovat ještě max. tyto světla:

web.jpg

306_REAR_LIGHT_CONVERSION.jpg

306%20in%20the%20dark.jpg

Pokud by náhodou někdo z vás ty světla našel, nebo věděl, kde se dají sehnat nebo vyrobit, byl bych moc vděčný, kdyby to sem napsal. Jinak přední čirou a boční blinkry už vybraný mam. Potřebuju jen sehnat tu zadní čirou M3 style optiku. :(

[upravil dne 9/3/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

to dunde ,vmým odkazu jsou o 700,-Kč levněší:super

jj, je to možný, já reagoval na tuten topic:

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Medion

co třeba TADY nebo TADY

Tak ani pod jednim odkazem jsem nenašel ty, který hledám... :( Podle mě se ani jedny z těch, co hledám, u nás neprodávaj... :myslim

[upravil dne 26/12/07 Stifler]

P.S.: Až teď jsem si všiml, že ta první fotka je pouze ilustrační a že je tam detailnější popis, jak by měly vypadat:mad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Až teď jsem si všiml, že ta první fotka je pouze ilustrační a že je tam detailnější popis, jak by měly vypadat:mad

jj, přesně tak. to jsou pouze ilustrační obrázky, protože crystal (M3 style) čirou optiku, která vypadá přesně jako origo světla na 306ku new model, jsem nikde obrázek nenašel, tak to sem nemůže dát...ten odkaz, co sem dával chuck11, tak takový světla chci, jenže ty v tom odkazu vypadají jako origo světla z "old" modelu, tedy s červenou "hokejkou", já bych chtěl mít oba pruhy rovný (červenej i bílej). Proto se ptám, jestli někdo při brouzdání netem na takový nenarazil jako Creams, jenže on už neví kde je viděl (pamatuje si prej jen to, že to bylo na nějakejch Holandskejch stránkách). Nebo aspoň ty druhý světla, kdyby někdo někde objevil (ty sdružený dvoukruhový)...??? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: AKCZ

Je cas svatku a vanocnich stromecku :D:P

Co tím chtěl básník říci??? :myslim

myslim ze k tomu vanocnimu stromecku chtel prirovnat nektera auta..:aut

No, myslim si, že crystal čirá optika by vypadala jako origo a nééé nějakej stromeček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...