Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

economy mode activated


faget1

Recommended Posts

Velice dobrá funkce! Pokud na autě něco děláš a potřebuješ mít elektriku zaplou, tak nezapomeň po půl hodině nastartovat! To jste měli slyšet fachmana, co tam montoval závěsné zařízení a drátoval tam zásuvku a světla...Dost velká stupidita, když chces např. poslouchat rádio nebo mít v provozu ledničku! Tak se ptám, proč hoří tolik těchto verglů, když se všechno zbytečné vypne? Ale nevypne! Zapomněli na silný kábl od ABS, který je neustále pod proudem!!!

No more Peugeot, ani more si ho nekoupí!

Pozn. more = cigán, pro pražáky - róm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

no jasne ale mam taky pocit že mam asineaku nekompletnu knižku či manual lebobadam že mi tam vela veci chyba prave taketo detaily tak odkial to mam vediet pytam sa sam seba :myslim

Pokud je vozidlo vybaveno čidlem teploty je doba zapnutí vyhřívání řízena v závislosti na teplotě v rozmezí 8 - 24 minut. Funkce odmrazování může být deaktivována dříve pokud je přetížena elektrická síť a je požadavek vozidla na odlehčení. Zkrácení může být maximálně o polovinu původní doby vypočítané pro odmrazování. Po vypnutí odmrazování v důsledku požadavku na odlehčení, svítí ještě 60s kontrolka, pokud během této doby zanikne požadavek na odlehčení vozidlo pokračuje opět ve vyhřívání, pokud ne zůstává funkce vyhřívání deaktivována a kontrolka zhasne.

12 minut je doba pro vozidla bez čidla venkovní teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To homat: Kde jsi se dostal k tak detailním informacím ohledně časování pro vyhřívání zadního skla? Zkusil jsem to pohledat v chytré knize "P307 - jak na to", ale nenašel jsem to tam. Věci který se diskutovaly jinde - např. žhavící svíčky a ohřívání nafty, to tam bylo. :mrk:roll:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlacir1

To homat: Kde jsi se dostal k tak detailním informacím ohledně časování pro vyhřívání zadního skla? Zkusil jsem to pohledat v chytré knize "P307 - jak na to", ale nenašel jsem to tam. Věci který se diskutovaly jinde - např. žhavící svíčky a ohřívání nafty, to tam bylo. :mrk:roll:o

řekl mi to jednou pan Peugeot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam vozidlo vybavene čidlom vonkajšej teploty a všimam si že niekedy mi vypne ohrievanie skor a niekedy sa mito možno len zda že to trva dlhšie všimam sito cestou do prace lebo zvyčajne jazdim rpvnaky usek za rovnaky čas ale je to v pohode ked teda mam o niečo viac informacii :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...