Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní stěrač - závada v kabeláži


Marcel.Z

Recommended Posts

Mám prosbu, jestli jste někdo neměl závadu na kabeláži k zadnímu stěrači.Domníval jsem se,že je špatný motůrek,ale dnes jsem ho zkusil napojit na jiný zdroj a škubnul sebou. Slyšel jsem,že bývá problém v kabeláži v přechodu na pátých dveřích, ale vzadu vše svítí bez problémů.

Do výkresů jsem se již díval a relátko vzadu na stěrači nemám, neboť je cyklovač v BSi, která signál pouští normálně dle diagnostiky v P.

Jsou ještě jiná choulostivá místa v kabeláži do zadního prostoru?

Chtěl jsem si vystříknout kontaktolem přepínací páčku (kolega z fóra tady měl v minulosti banální problém v odpojeném konektoru), ale nevím jestli se dají rozebrat (provedení páček kulaté), abych se dostal k prstenci zadního stěrače.

Přikládám i výkres k mému vozidlu s napájením zadního stěrače.

Díky všem za reakce.

post-0-14109597452666_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jen tak obrazně co mne hned napadlo máš problém s palivoměrem taktéž ze stěračem není to vinou BSI co jsi psal že je měněná.Tohle mne napadlo jako první:myslim

co jsem koukal na schéma co jsi mi poslal společné je BS11.porovnej obě schémata;)

[upravil dne 25/12/07 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to víš, že to mě vrtá v hlavě pořád. Hlavně, jestli stěrač nebyl příčinou toho vyhoření. Zase na druhou stranu nevím, jestli při diagnostice se objeví ve výpisu BSi jen signál spínací, a nebo kontroluje i výstup napájecích vodičů. Hláška byla v pořádku.

Jinak porovnání jsem již udělal a výstupy jsou ze stejného konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...