Jump to content
Sign in to follow this  
faget1

počujem divné svištanie od 50km/h hore

Recommended Posts

ešte mam otazku na zvuky ktore sa mi ozyvaju pri rychlosti cca 50km/h a viac ktore ma začinaju znepokojovat aj ked pridam radio ich nepoičujem čo je ok ale nechcem to podcenovat znie to ako narazovy vietor keby niekade svištal ale neviem to presne zadefinovat a neviem čo to može sposobovat ak je to ozaj len svištnie vetra niekde tak ok ale aj tak by som to rad odstranil ak by niekto vedel poradit wdaka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prohlídni auto, jestli někde neodstává nějaká guma, nebo nelícují dveře. Anténa a její sklon? Nebo nějaký doplněk, který není na sériovém autě z výroby?

Když jsem měl 405, tak kolem 0 st.C se ozývalo hučení jakoby velká píšťala. Při jiných teplotách nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noo ved to som zaregistroval že to žačalo robit až teraz ako prišli mrazy čo to neni tym studenym vzduchom a tiež su všetky časti stuhnute a tym prichadza k prudeniu vzduchu niekade.. antena je na strehce v zadu to nie..ale cez neaku tesniacu gumu by to mohlo ist..len dufam že to bude lemn prudenie vzduchu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já slyším taky takové fičení, ale není to žádná tragédie. Když jezdím, mám rádio na trojku. Při rychlostech nad 90 ho dávám na čtyřku (nevím, kolik je maximum. 10? 20?). Všechny hluky, které jsem předtím neslyšel přisuzuji zejména změně auta z 15 let starého Fiatu na zánovní Peugeot. První měsíc jsem slyšel jen ticho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noo ja tiež ked nemam na to nerv pridam radio a nepočujem nič ale trošku ma to znepokojilo možno prave tym že tiež prechod zo starej 405 na zanovnu 307 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×