Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co je v motoru tohle?


aaischa

Recommended Posts

ahoj, zajímalo by mě co je v motoru tohle, k čemu do toho jdou ty dva dráty a pokračuje do toho nějaký lanko od palivovýho čerpadla ... ? vede do toho několik hadic s vodou, ale když se mění s rozvodama vodní pumpa tak ta musí bejt přece na druhý straně u rozvodovýho řemenu...?

kuju

co2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

Vždyť sis odpověděl sám:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk .Je to něco jako sytič u benzínu.Přidá to ropu při startu.:roker

kuju tak aspoň vim k čemu to je :) a ty drátky tam jdou proč ? ono se to neřidí mechanicky, ona to řídí nějaká elektronika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celé je to těleso termostatu.

Ten kovový výleček s lankem je na bázi bimetalu a říká se mu přesuvník vstřiku. Je to doopravdy "sytič" a je mechanický.

Dálkové studium nemá cenu zakládat, spíš ti doporučím večerní studium. Mmch, tady v diskuzích najdeš už doopravdy odpovědi na všechno (no, v 99,5% určitě) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

celé je to těleso termostatu.

Ten kovový výleček s lankem je na bázi bimetalu a říká se mu přesuvník vstřiku. Je to doopravdy "sytič" a je mechanický.

Dálkové studium nemá cenu zakládat, spíš ti doporučím večerní studium. Mmch, tady v diskuzích najdeš už doopravdy odpovědi na všechno (no, v 99,5% určitě) ;)

kuju, mě by uplně stačil nějakej "manual" od motoru, takovej ten hayes manual ale tam sou jenom benzíny popsaný, páč se mi tam jinak líbí jak tam je pěkně popsaný která věc v motoru je kde a tak hned by bylo o haldu dotazů míň na foru mam přečteno hodně věcí a čtu dál ale zatim na to co sem se ptal se věčinou odpovědi nenašli ikdyž někdy taky něco jo ale často je to zahrabaný pod dosti nezvyklim názvem viz to "problém neproblém" jak si mi na to posílal odkaz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesmíš být línej hledat.. informace, které sám nalezneš a které si sám ověříš (validuješ) mají pro tebe větší cenu, než nějaká hodně rychlá odpověď.

Aneb, jak říká jeden Murphyho zákon:

"nejméně vysilující je se spolehnout na svoji vlastní sílu" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

kuju, mě by uplně stačil nějakej "manual" od motoru, takovej ten hayes manual ale tam sou jenom benzíny popsaný, páč se mi tam jinak líbí jak tam je pěkně popsaný která věc v motoru je kde a tak hned by bylo o haldu dotazů míň na foru mam přečteno hodně věcí a čtu dál ale zatim na to co sem se ptal se věčinou odpovědi nenašli ikdyž někdy taky něco jo ale často je to zahrabaný pod dosti nezvyklim názvem viz to "problém neproblém" jak si mi na to posílal odkaz...

Haynes - ano, mají publikaci Peugeot 205 s benzínovými motory, pokud chceš vědět něco i dieselovým motorech, musíš si koupi Haynes Diesel obsahující 1,9 a asi i 1,8 pro vozy 305, 309, 405...

Stojí asi 850 Kč a už o ní taky uvažuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: aaischa

kuju, mě by uplně stačil nějakej "manual" od motoru, takovej ten hayes manual ale tam sou jenom benzíny popsaný, páč se mi tam jinak líbí jak tam je pěkně popsaný která věc v motoru je kde a tak hned by bylo o haldu dotazů míň na foru mam přečteno hodně věcí a čtu dál ale zatim na to co sem se ptal se věčinou odpovědi nenašli ikdyž někdy taky něco jo ale často je to zahrabaný pod dosti nezvyklim názvem viz to "problém neproblém" jak si mi na to posílal odkaz...

Haynes - ano, mají publikaci Peugeot 205 s benzínovými motory, pokud chceš vědět něco i dieselovým motorech, musíš si koupi Haynes Diesel obsahující 1,9 a asi i 1,8 pro vozy 305, 309, 405...

Stojí asi 850 Kč a už o ní taky uvažuji...

kde se dá koupit, juknu na net nějaký pdfko by bejt mohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně.

Je mi jasný, že PDF by bylo lepší, ale myslím si, že těch 850 za to je dobrá cena.

Už jsem kupoval + dostaneš slovníček na tech.pojmy.

Ale i tak tam není vše do detailu... (třeba mi tam nerozkreslili zátěž.regulátor)

Bichli "Peugeot Ateliere" se to ještě nerovná...

Čekal jsem na to dva měsíce - platil jsem předem... :nevim

[upravil dne 27/12/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

máš na mysli tuhle?? tu jsem kupoval když jsem jezdil s lagunou dieslem

http://www.kopp.cz/www/index.php?product=197&aln=cz

Ne, tuhle universální nemyslím.

Myslím tuhle:

http://techbooks.shop4you.cz/?produkt=636

Cena podobná, a ještě ke všemu anglicky... :)

[upravil dne 27/12/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: sarkomi

máš na mysli tuhle?? tu jsem kupoval když jsem jezdil s lagunou dieslem

http://www.kopp.cz/www/index.php?product=197&aln=cz

Ne, tuhle universální nemyslím.

Myslím tuhle:

http://techbooks.shop4you.cz/?produkt=636

Cena podobná, a ještě ke všemu anglicky... :)

[upravil dne 27/12/2007 Marcel505]

muhehe copak myslíš že sem našel :) ? :o;):roll:P:papa:D:myslim

haynes manual dieselovejch motoru, je tam XUD7 co maj i 205ky, takze pohodicka super :) jenom je to na citroeny ale to je uplne jedno :)

xudcitro.jpg

tak jestli by se ti to hodilo :) ?

[upravil dne 27.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...