Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna napínací a vodíci kladky klínového remenu p 206 1.9Diesel s klimou


killer28

Recommended Posts

zdravim, chci se zeptat na problem, pri rozjezdu to vydava divne kovove zvuky, jako kdyz odeslo lozisko , ale delato opravdu jen pri rozjezdu. Jsou tam 2 kladky a tlumič vybraci, neco z toho odeslo, zkoumal jsem ceny a je velice zajimava cca za kladky a tlumic + remen 10 tisic i se servisem. Tak se mi to zda takový prehnaný. jinak foto. komu to delalo at napise nebo jestli to primo mel a co menil dekuji.

Je to číslo 8,6a 5. děkuji za odpoved:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Jinak mam altik 7 rady, jak poznam ze ma volnobezku a jak se projevi spatna?

[upravil dne 24.12.2007 killer28]

[upravil dne 24.12.2007 killer28]

[upravil dne 24.12.2007 killer28]

[upravil dne 24.12.2007 killer28]

[upravil dne 24.12.2007 killer28]

[upravil dne 24.12.2007 killer28]

post-0-14109597447849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som menil remen, kladku vodiacu a napinaciu, remen stal dako 700 sk, kladka vodiaca 500 sk, a napinacia 1600 sk, neviem preco to mas take drahe, inak vymena stala 400 sk v servise, a to mi museli spustit motor lebo tam bolo malo priestoru, taktiez mi to vydavalo take zvuky pri rozjazde,a ked bolo naprsane, mokro, tak aj ked som stal bolo pocut tu kladku, neviem presne ktoru, ale ked mi to menili, povedali ze obe boli uplne v prdeli. Cosi som pocul ze u inych typov motorov to moze byt naozaj drahsie, ale o tolko ..... :( ja mam benzin dvojliter

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martin r, ja som to menil pred 3 mesiacmi asi , ceny mam z autostangla, co je asi najlacnejsi dovozca dielov, kamarat ma 1,6 16v 206 ku, a vravel ze jeho stala vymena ovela viac , zalezi na motore , a to hodne co sa tyka ceny. Inak dufam ze sa bavime o kladkach na klinovom remeni , nie na rozvodoch ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, vse vyreseno, zadne piskani , mlacení atd. Byly spatne kladky obe dve a tlumic vybraci. takze výmena cca 9500,- v tom samozrejme zahrnitý remen . tedka je to parada. jinak ty kladky se vyklaly jako svina a spatný tlumic nemel ty silenblocky, proste vháji, to delalo takove ty kovove zvuky, dik vsem. Oprava v PEUGEOT servise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Ahoj, máte někdo zkušenost? Při nastartování studeneho motoru mi v motoru něco chrasti, šustí. Po 5 minutách je klid. Jde to od rozvodu a klinového řemene. Rozvody mám dělané měsíc zpátky, tak to jsem vyloučil. Tak by me jen zajímalo jak často se mění kladky u řemenu příslušenství mam najeto 185 000km nenapadá mě co jiného by to mohlo být.

Všem děkuji za každou radu

2.0 hdi 66kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máte někdo zkušenost? Při nastartování studeneho motoru mi v motoru něco chrasti, šustí. Po 5 minutách je klid. Jde to od rozvodu a klinového řemene. Rozvody mám dělané měsíc zpátky, tak to jsem vyloučil. Tak by me jen zajímalo jak často se mění kladky u řemenu příslušenství mam najeto 185 000km nenapadá mě co jiného by to mohlo být.

Všem děkuji za každou radu

2.0 hdi 66kw

Nahodou tam nemas klimu? Mne zo zaciatku robilo tiez ze 5 min chrastilo a potom bolo ticho ale postupom casu to zacalo viac a viac a bolo to lozisko na kompresory vymena doma na kolene lozisko cca 22€.

[upravil dne 9/9/13 12:53 od command]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...