Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Já nevim proč ti v Baworácich musejí pořád machrovat


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Stifler

Hmmm...já myslim, že ani nevěděl, jak to udělal a že měl v kalhotech asi dost nasr*** když se to zvedlo a měl co dělat, aby to ustál... :bojim

[upravil dne 24/12/07 Stifler]

Ten nadpis je samozřejmě ironie, měl kliku že se nezastavil o tu zeď, a sedačku měl mokrou asi taky:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ten nadpis je samozřejmě ironie, měl kliku že se nezastavil o tu zeď, a sedačku měl mokrou asi taky:D:D:D

A já už si myslel, že to je nějaká narážka na Marlina... :aut

Pššššt:aut:D:D:D

:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

uz jsem to nasel: http://www.youtube.com/watch?v=mtzFTMEVIQY :super

jsou vsichni stejni :D

:o :o :o Tak to je už docela brutalita. Ten musel bejt posr**** i pochc****. Věřim, že mu už před očima proběhl celej jeho život a viděl světlo na konci tunelu. :D To je fakt mazec. :bojim

Teď už nezbývá než počkat, jestli i Marlin nemá nějaký takovýhle svý video natočený... :D:aut

[upravil dne 24/12/07 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: .mycTD

uz jsem to nasel: http://www.youtube.com/watch?v=mtzFTMEVIQY :super

jsou vsichni stejni :D

:o :o :o Tak to je už docela brutalita. Ten musel bejt posr**** i pochc****. Věřim, že mu už před očima proběhl celej jeho život a viděl světlo na konci tunelu. :D To je fakt mazec. :bojim

Teď už nezbývá než počkat, jestli i Marlin nemá nějaký takovýhle svý video natočený... :D:aut

[upravil dne 24/12/07 Stifler]

v ten okamzik ti to asi ani neprijde. pochybuju, ze vubec zaregistroval ten sraz. proste to najednou zase stalo na kolech, tak seslapnul plyn a frcel dal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

v ten okamzik ti to asi ani neprijde. pochybuju, ze vubec zaregistroval ten sraz. proste to najednou zase stalo na kolech, tak seslapnul plyn a frcel dal:)

No, já bych měl v tu chvíli asi tep 160 za minutu, při těch zvedačkách bych měl asi zatmění před očima nebo nějaký halucinace a asi bych to nedokázal takhle duchapřítomně ukočírovat. Je vidět, že to jsou profíci, který už toho najezdili dost po méně než čtyřech kolech... :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Radku, ja te necim prastim :D:D:aut:aut

taky jsem puvodne myslel ze to je neco na me

ja mam neco malo jineho

Teda Marline, to jsem si myslel, že se chováš slušněji ke svému vozítku. :aut Chudáci gumy. :( Ale jinak dobrý. :super Holt Baworáci musej pořád machovat. :D Asi ten nadpis přecejen sedí.

[upravil dne 24/12/07 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...