Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika na VW


MPavel

Recommended Posts

Po dlouhé době Vás zdravím a přináším zde další dotaz. Teď ohledně VW za což se omlouvám :mad:, ale jsem teď z toho trošku rozhozený.

Začala mi svítít kontrolka motoru a potřeboval bych někoho, kdo má diagnostiku na VW a mohl se mi na to podívat ještě teď v době svátků, nejlépe zítra nebo v úterý. Tenhle týden totiž mam hodně cestování a nerad bych s tím jezdil a rád bych věděl v čem je problém. Najde se zde někdo takoví prosím, prosím? Samozřejmě to nechci zadarmo.

Naštěstí auto jezdí naprosto stejně jako předtím takže předpokládám, že to nebude nic vážného.

Děkuji moc.

[upravil dne 23.12.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Po dlouhé době Vás zdravím a přináším zde další dotaz. Teď ohledně VW za což se omlouvám :mad:, ale jsem teď z toho trošku rozhozený.

Začala mi svítít kontrolka motoru a potřeboval bych někoho, kdo má diagnostiku na VW a mohl se mi na to podívat ještě teď v době svátků, nejlépe zítra nebo v úterý. Tenhle týden totiž mam hodně cestování a nerad bych s tím jezdil a rád bych věděl v čem je problém. Najde se zde někdo takoví prosím, prosím? Samozřejmě to nechci zadarmo.

Naštěstí auto jezdí naprosto stejně jako předtím takže předpokládám, že to nebude nic vážného.

Děkuji moc.

[upravil dne 23.12.07 MPavel]

mrkni tady www.autoservisnonstop.cz je tam mobil a na ten cinkni , domluva je jista a za rozumne penize. je to kousek od Neratovic ale treba dojede bliz ku praze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr přátelé. Děkuji mockrát za info. Mluvil jsem teď s jedním kámošem a říkal, že náš "dvorní" mechanik je doma a ať mu určitě zavolám. Vydařilo se a zítra jedu k němu na diagnostiku.

Každopádně tyhle kontakty se určtiě budou hodit i ostatním...

Ještě jednou díky.... :potlesk:potlesk Tady se na Vás vždycky mohu spolehnout.

[upravil dne 23.12.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...