Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Playstation mých let


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Pe.Tr

až mi slza ukápla při vzpomínce :D

tady

ale to si byl este hodne malinkej, vid:D:aut:D

No jo ted si uvědomuju, to Pe.Tr musel asi zdědit po někom, jinak to není možný, když ta hra vylezla na světlo boží tak Pe.Tr ještě lítal někde jako drak:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Pe.Tr

až mi slza ukápla při vzpomínce :D

tady

ale to si byl este hodne malinkej, vid:D:aut:D

No jo ted si uvědomuju, to Pe.Tr musel asi zdědit po někom, jinak to není možný, když ta hra vylezla na světlo boží tak Pe.Tr ještě lítal někde jako drak:myslim

vzdyt to povidam:D, a nebo chytil druhou vlnu vo ktery ani nevime:myslim

stejne je hrozny jak v mladi clovek resi par let rozdilu veku jako propast a ta se postupem casu smazava

[upravil dne 23/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

stejne je hrozny jak v mladi clovek resi par let rozdilu veku jako propast a ta se postupem casu smazava

[upravil dne 23/12/07 buml]

No to je, už se mi to taky párkrát stalo, nejlepší je když zjistíš, že si vyskakuješ na chlapáka, kterej tě moh na základce pěkně zmasírovat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: buml

stejne je hrozny jak v mladi clovek resi par let rozdilu veku jako propast a ta se postupem casu smazava

[upravil dne 23/12/07 buml]

No to je, už se mi to taky párkrát stalo, nejlepší je když zjistíš, že si vyskakuješ na chlapáka, kterej tě moh na základce pěkně zmasírovat... :)

no hlavne kdyz te nesejme ani ted;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Pe.Tr

až mi slza ukápla při vzpomínce :D

tady

ale to si byl este hodne malinkej, vid:D:aut:D

No jo ted si uvědomuju, to Pe.Tr musel asi zdědit po někom, jinak to není možný, když ta hra vylezla na světlo boží tak Pe.Tr ještě lítal někde jako drak:myslim

vzdyt to povidam:D, a nebo chytil druhou vlnu vo ktery ani nevime:myslim

stejne je hrozny jak v mladi clovek resi par let rozdilu veku jako propast a ta se postupem casu smazava

[upravil dne 23/12/07 buml]

hele ja to dostaval pod stromek ,počitam nekdy 87-90 , pač vím že sem s tim machroval na zakladce , pamatuju si že jeden rok jsem dostal tohle ,pak chobotničku a potom formule (takove čarky tam litali a ja se formuli vyhybal) tech moc nebylo tak jsem byl king , po tom 90 roce se to tu rozjelo s činskejma sračkama a digihra byla všechno co mělo displej a aspon dva čudliky na ovladani skakajisiho panačka doleva a doprava. Největší frajeři měli "digihry" od firmy TIGER . pamatuju si že to bylo NHL a motorový člun , a vim že jsem měl i želvy ninja od KONAMI . když to srovnam s dnešnim Nintendem ,PSP apod (stači i hry v mobilu) a musim se smat jak sem mohl propařit několik hodin u vlka s vejci:D

Uplně bych zapoměl na moje brutal "pc sestavy" ATARI 800XE s kazetákem a napojením na televizi Libuše . Jinak v roce 1991 jsem navštěvoval pc kroužek kde jsme se učily Basic na PMD s monitorem v podobě černobílého Merkuru a kazetákem o hmotnosti alternatoru:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

[uplně bych zapoměl na moje brutal "pc sestavy" ATARI 800XE s kazetákem a napojením na televizi Libuše . Jinak v roce 1991 jsem navštěvoval pc kroužek kde jsme se učily Basic na PMD s monitorem v podobě černobílého Merkuru a kazetákem o hmotnosti alternatoru:D:D:D

no vidíš, a nástup multimediálních PC byl až cca od roku 2000.

A ty jsi měl o 10 let dřív nádhernej multimediální osmibit. Na kazeťáku byla tiskárna na pauzák, z kazeťáku jsi si mohl pouštět písničky, Merkur šel přepínat na monitor a na televizi, a když se k němu připojilo jediné video v širokém okolí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: Pe.Tr

[uplně bych zapoměl na moje brutal "pc sestavy" ATARI 800XE s kazetákem a napojením na televizi Libuše . Jinak v roce 1991 jsem navštěvoval pc kroužek kde jsme se učily Basic na PMD s monitorem v podobě černobílého Merkuru a kazetákem o hmotnosti alternatoru:D:D:D

no vidíš, a nástup multimediálních PC byl až cca od roku 2000.

A ty jsi měl o 10 let dřív nádhernej multimediální osmibit. Na kazeťáku byla tiskárna na pauzák, z kazeťáku jsi si mohl pouštět písničky, Merkur šel přepínat na monitor a na televizi, a když se k němu připojilo jediné video v širokém okolí...

jj v ty době jsem byl machr na Karla,Pascala a Basic , ale dnes už to do životopisu při hledani zaměstani nepíšu:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...