Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatazena rucni brzda - primrznute desticky?


lukash

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Ticcino

... Na druhou stranu, ten klín, no proč ne?

No, vono klín... Až ten přes noc přimrzne k zemi, budeš potřebovat palici aby sis ho odvezl sebou :papa

stačí couvnout:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady popisuješ,měl jsem to samé tento t ýden,zatahuji ruční,do půlky volná,ale funkční.V servise mi lanko promázli a OK,včera zatahuji a to samé a po příjezdu domů jsem trochu cítil smrad od zadního kola. A vím co byla příčina, v těchto mrazech jsem byl na M Y Č C E a nechal mýt podvozek.H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od tý doby co jsem měl problém se zadníma brzdama (bubny) tak ručku zatahuji jen když se rozjíždím do prudkýho kopce nebo když vylejzám z nastartovanýho auta. Jinak se mi nikdy nestalo že by kvalt vyskočil. Většinou řadím zpátečku a mám zámek na řadičku takže ten to taky podrží. :)

Člověk jak si zvykne na ručku tak se může stát že si v zimě neuvědomí že by to neměl dělat a automaticky ji zatáhne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_k: jezdim cca 10let a nikdy mi rucka neprimrzla. moje prvni auto byl warburg, ktery ma volnobezku, takze rucni brzda byla nutnost. a co se v mladi naucis...:D prvni potize jsem mel u 309ky, jejiz predchozi majitel prave rucku taky z principu nepouzival. takze se po zatazeni zasekavala, pac zahnily lanovody.

jako je pravda, ze vetsinou uz taky davam jen kvalt, ale pokud je kopec, tak ji zatahnu i kdyby bylo -30

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

U Francouze jsem minulý rok zatáhl na podzim a na jaře jsem nemohl vyjet z garáže. U Japonce zatahuju zima nezima a je mu to jedno....

2Buml: jak to je myšleno s tím turbem :myslim

[upravil dne 23/12/2007 Hafity]

no nova auta ktera maji turbo ci dokonce bi-turbo maji mensi kompresni pomer. Napriklad tam kde sem svoji fabku s SDi-ckem nechal jen na zpatecku (coz bylo temer vsude) tak s HDi se to prevaluje. A to nemluvim o poslednich dieselech od BMW, ktery maj kompresni pomer na hranici startovatelnosti motoru.

[upravil dne 23/12/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...