Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radio kenwood problem


padaj

Recommended Posts

Nema někdo radio kenwood myslim že maj stejny menu.Protože mam problem(( Když naladim stanice a uložim je pod čisla tak dokaď je radio zaply tak si to normalně pomatuje ale když vypnu kliček tak už se to vymaže a když ho znova zapnu tak tam naskočí nějakej režim standby a pak zase musim přecvakat na radio..a stanice jsou fuč fakt nevim co s tim!!nevi někdo ?dikece :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkontroluj si jestli ti drží i čas... budeš pak mít jistotu že se rádio nevypíná... mam panasonica a po vyndani baterky se mu mažou stanice... :( ale setkal sem se i s tim že sem videl inzerat na kenwood, zapominajici stanice po vypnutí,a le když je to jenom klíčkem tak fakt nejspíš jenom blbý zapojení ale to by to muselo dělat tohle už od začátku ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady bylo mockrát popsaný. peugeot oproti standardu má přehozený na ISO konektoru stálý se spínaným napětím.

Jinak já už bych takové rádio, které po ztrátě napětí vše zapomene nechtěl. Dneska už se snad dělají jen rádia co si vše ukládají na EPROMku a nějaká ztráta napětí je nerozhází. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady bylo mockrát popsaný. peugeot oproti standardu má přehozený na ISO konektoru stálý se spínaným napětím.

Jinak já už bych takové rádio, které po ztrátě napětí vše zapomene nechtěl. Dneska už se snad dělají jen rádia co si vše ukládají na EPROMku a nějaká ztráta napětí je nerozhází. :roker

ty na to asi maš ja teda jsem rad i za tohle radio ty rozume!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: padaj

Už to tady bylo mockrát popsaný. peugeot oproti standardu má přehozený na ISO konektoru stálý se spínaným napětím.

Jinak já už bych takové rádio, které po ztrátě napětí vše zapomene nechtěl. Dneska už se snad dělají jen rádia co si vše ukládají na EPROMku a nějaká ztráta napětí je nerozhází. :roker

ty na to asi maš ja teda jsem rad i za tohle radio ty rozume!:roker

přesně, mam rádio co má tak 4roky zasebou, po vyndani baterky z auta zapomíná ale hraje pěkně tak proč ho nemít... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: padaj

Už to tady bylo mockrát popsaný. peugeot oproti standardu má přehozený na ISO konektoru stálý se spínaným napětím.

Jinak já už bych takové rádio, které po ztrátě napětí vše zapomene nechtěl. Dneska už se snad dělají jen rádia co si vše ukládají na EPROMku a nějaká ztráta napětí je nerozhází. :roker

ty na to asi maš ja teda jsem rad i za tohle radio ty rozume!:roker

Já Ti neříkám že si máš koupit nový rádio. Jen píšu z vlastních zkušeností že už bych takové nechtěl. Sorry jestli se Tě to dotklo. :(

No ono to chce správně vybrat. Třeba origo rádio ze 406 r.v. 96 to umí. Žádný CD neumí jen kazetu a RDS a seženeš ho do 1000,-. Takže to není žádnej přepych high-end rádií za x tisíc. :cool:

[upravil dne 23/12/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt je to odvozený od toho jak hodně chtěl výrobce ušetřit.

Jinak já jeden čas když jsem měl problém s baterkou a nedávno s CD changerem musel vyndavat rádio každou chvíli a velice jsem ocenil že mi tam zůstaly uložený nejen stanice, který poslouchám v jinejch končinách republiky a doma je nenaladím, ale i celkový nastavení vyvážení a nastavení basů a výšek. Je to taková blbost, ale já ji ocením. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Holt je to odvozený od toho jak hodně chtěl výrobce ušetřit.

Jinak já jeden čas když jsem měl problém s baterkou a nedávno s CD changerem musel vyndavat rádio každou chvíli a velice jsem ocenil že mi tam zůstaly uložený nejen stanice, který poslouchám v jinejch končinách republiky a doma je nenaladím, ale i celkový nastavení vyvážení a nastavení basů a výšek. Je to taková blbost, ale já ji ocením. :super

tak to už sou drobnosti :) equalizer nechavam jak je vystacim si s tema 4ma predvolbama POP/ROCK..... stanice mam tak 4 co posloucham a mimo stredni cechy nejezdim moc a kdyz jo tak se to naladi samo při průjezdu :) max tomu trošku pomůžu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...