Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dopolední překvápko


Medion

Recommended Posts

To může bejt a ta druhá ti drží bez problémů?Jen je mi divný s těma kontrolkama, i na menší napětí by se měli rozsvítit i když slaběa že chytlo do5s chcíplo a pak se nerozvítily kontrolky.tohle chování baterky slyším poprvé a o tom,že chytlo si nic nepsal viz úvod

[upravil dne 25.12.2007 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to že to chytlo mohlo bejt tim,že v baterce byl nějakej zbytkáč kterej stačil na to abych nastartoval,pak klekla a vzdechlo to.a v tu dobu tady bylo kolem -15°C.a tu baterku co tam teď mám je 10 let stará a taky moc nedrží ale ráno nastartuju docela v klidu.to se i stává ýe normálně v pohodě nastartuješ,ujedeš cca 25-30 km chcípneš a hned to chceš natočit a ani si to neškvrkne.baterka prostě nedrží.to se mi stalo kdysi u Kadeta.mažu na obídek tak hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle samý mi udělalo auto když jsem ho měl 4 den. Nastartuju a najednou všechno zhaslo. Tak jsem otevřel kapotu a zírám do toho jako slepice do klavíru co s tím může bejt. Po 5 minutách různýho potahování za kablíky a kontrole pojistek jsem šáhnul na kontakty baterky. A ejhle mínusovej byl volnej. Tak jsem ho dotáhnul a koukám že v kabině vše svítí zase jako vánoční stromeček a rádio chce kód. Auto chytlo bezproblémů. To byla taková šupa jak mi spadl kámen ze srdce až se lidi otáčeli. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

tak je v prde** baterie třeba jeden článek odešel :myslim občas se taky stane a to v době kdy to nejmín čekáš

když sem oddělal víčka na baterce,tak nejaký články měli normální barvu a asi 2 byly tykový olezlý čermou kaší.takže asi budou v čudu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

to mi je jasný že při zatížení napětí klesne.ale nikdy sem s tim neměl problém.včera tady bylo -14 °C a chytlo to úplně bez problémů.a dnes z ničeho nic.prostě to normálně chytlo pak chcíplo a baterka už si ani neškvrkla-nerozsvítily se ani kontrolky.to by snad při poklesu napětí neudělalo.po cca 0.5 hodině nabiječka ukazuje že je baterka nabitá.takže myslíš že je baterka KO?po 1.5 roce?to ji teda pudu reklamovat ať mi vrátí prachy a stčí si ji do pr**** zajedu si koupit tu co sem měl ve 405ce.tu sem měl 4 roky a za celou dobu sem na ni nemusel šáhnout.

ten mrazik ju kvalitne nacal. a potom jej uz dosiel dych. Pocul som ze vyrobcovia autobaterii vyrabaju baterie podla kriterii vyrobcov aut. Napr. take bmw si dava vyrabat baterie na cca 7 rokov zivotnosti. To znamena ze nazov = znacka este nemusi znamenat rovnaku vydrz. Prva vybava je prva vybava a preto nahradna vybava je menej kvalitna. To potom clovek moze narazit na bateriu ktora vydrzi ledva 2 roky pocas zaruky. Proste vyrobcovia uprednostnuju zisk pred kvalitou.:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu baterku do auta dali když sem ho kupoval,takže v bazáči nebudou dávat větší kačky za baterku.daj tam to nejlevnější co najdou,takže se s tim dalo počítat.ale nečekal sem to po 1,5 roce.ale spíš mě jde o to,že už mám new baterku a tu starou pudu reklamovat a oni mě ji určitě budou chtít vyměnit a co já s ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...