Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak a máme volnou čáru, co nám to přinese?


Medvěd

Recommended Posts

Zajímavý - máme na to podobný pohled. Pro mě osobně to znamená víc, než samotný vstup do EU. A nějak nedokážu popsat konkrétně důvody, ale jsem fakt rád, že jsem se toho dočkal. Ne, nebudu teď jezdit každý týden přes čáru jen proto, že mě nikdo nebude kontrolovat, ale ta možnost to udělat je pro mě naprosto zásadní. Když si vzpomenu na dobu před 18 lety....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Jako vyvrcholení změn snad bude EURO! Nebo né....:myslim Každopádně uvolnění hranic je určo dobrá věc. Akorát zatím nevíme, jaké to přinese negativa. Možná jen tušíme....

Jestli je EURO vyvrcholením změn, tak doufám, že si na to vyvrcholení počkáme co možná nejdýl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EURO bude dalším logickým krokem, ale prostě z tý čáry mám momentálně opravdu radost, z EURA to bude až za pár let.

A vnitřně se směju všem těm politikům, kteří zcela nedávno rozdělili Československo, bohužel z našich daní vybudovali hraniční přechody a teď zjišťujou, že to celý bylo vlastně k prdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Hafity

Jako vyvrcholení změn snad bude EURO! Nebo né....:myslim Každopádně uvolnění hranic je určo dobrá věc. Akorát zatím nevíme, jaké to přinese negativa. Možná jen tušíme....

Jestli je EURO vyvrcholením změn, tak doufám, že si na to vyvrcholení počkáme co možná nejdýl.

Dánové ho tuším taky nemají.... například.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Jako vyvrcholení změn snad bude EURO! Nebo né....:myslim

Tohle jsi myslel vážně? By mě zajímalo proč - jaký to pro mě bude mít význam. Ale nechci tady Medvědovi zavádět téma do příliš vzdálených končin, tak případně někde jinde, jo? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Hafity

Jako vyvrcholení změn snad bude EURO! Nebo né....:myslim

Tohle jsi myslel vážně? By mě zajímalo proč - jaký to pro mě bude mít význam. Ale nechci tady Medvědovi zavádět téma do příliš vzdálených končin, tak případně někde jinde, jo? ;)

Spíš ironicky.... Asi jsem měl zvolit jiného smajlíka.... :aut:grr:bojim:(:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EURO pro mě bude znamenat jediné pozitivum, a to, že se nebudu muset klepat při cestě v zahraničí která banka mi bude ochotná směnit českou korunu (rád cestuju, takže Euro bude v tomhle zjednodušení).

Ale je fakt, že jinak o pozitivních důsledcích Eura nejsem zdaleka přesvědčenej, nicméně se tomu asi nevyhneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

hranice su fajn, ale mne to tak uz ani nejak nepride lebo tie kontroly teraz vlastne ani kontrolami uz neboli.skor uvitam euro,pretoze ten vecny problem so zmenou penazi ma nebavi ani nahodou.aj ked to so sebou prinesie aj nieco zle

S kontrolama na hranicích máš samozřejmě pravdu, ale občas se mi i tak při pátečních cestách na Slovensko stalo, že jsem v Břeclavi čekal třeba půl hodiny - obzvlášť jsem milovat řidiče tiráků, kteří z mě neznámých (a nepochopitelných) důvodů předjížděli celou kolonu v pruhu pro osobáky, aby se pak na konci snažili vecpat do náklaďácké fronty - stávalo se tak 1x ze tří průjezdů.

Nejkrásnější bylo, když byl v Bratislavě cca před dvěma lety na jaře nějakej sjezd prezidentů a byla objevena nějaká taška (bomba nebo nevím co), to jsem na čáře čekal 1,5 hodiny. Celník chtěl otevřít kufr, já vezl v kufru krabici se sekačkou a když jsem se ležérně opřel levou rukou o hranu pátých dveří, celník od auta odskočil jako by byl na perko a v tom momentě na mě druhej mířil kvérem (prej se lekli, že ho chci dveřma bacit do hlavy). Do bedny se sekačkou se ani nekoukl a já mohl provézt celej arzenál zbraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: jozefsv

hranice su fajn, ale mne to tak uz ani nejak nepride lebo tie kontroly teraz vlastne ani kontrolami uz neboli.skor uvitam euro,pretoze ten vecny problem so zmenou penazi ma nebavi ani nahodou.aj ked to so sebou prinesie aj nieco zle

S kontrolama na hranicích máš samozřejmě pravdu, ale občas se mi i tak při pátečních cestách na Slovensko stalo, že jsem v Břeclavi čekal třeba půl hodiny - obzvlášť jsem milovat řidiče tiráků, kteří z mě neznámých (a nepochopitelných) důvodů předjížděli celou kolonu v pruhu pro osobáky, aby se pak na konci snažili vecpat do náklaďácké fronty - stávalo se tak 1x ze tří průjezdů.

Nejkrásnější bylo, když byl v Bratislavě cca před dvěma lety na jaře nějakej sjezd prezidentů a byla objevena nějaká taška (bomba nebo nevím co), to jsem na čáře čekal 1,5 hodiny. Celník chtěl otevřít kufr, já vezl v kufru krabici se sekačkou a když jsem se ležérně opřel levou rukou o hranu pátých dveří, celník od auta odskočil jako by byl na perko a v tom momentě na mě druhej mířil kvérem (prej se lekli, že ho chci dveřma bacit do hlavy). Do bedny se sekačkou se ani nekoukl a já mohl provézt celej arzenál zbraní.

:D dobry zazitok.ja som necakal uz nepamatam tak asi preto mi to tak nejak nevadilo.som zvyknuty na UA cakanie a kontrolu, takze ostatne mi pripada ako prechadzka ruzovou zahradou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhod to ma velmi vela, napriklad prevezes hocico, aj obicajny vrak(auto) a nikto nic od teba nebude pytat a i.

Chyba nam uz teda to Euro, ale otazka, co potom??

Ako to bude dalej fungovat? Lebo napriklad Europania vymieraju, zly prirodzeny prirastok, vsetko sa stahuje do velkomiest...

No som zvedavy o 50 rokov ked sa dozijem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom ze bude mozne provest cokoliv vcetne vraku nespatruji nejakou super vyhodu, spis naopak.. a i kdyz ho privezes, stejne ho neprihlasis.

Medvede, zalezi kam cestujes, pokud je to smerem na zapad, tak hotovost pouzivam tak maximalne na placeni jednoho kafe, a obvykle na tyden vystacim s dvackou v papirkach nebo zeleze... a pokud na vychod, i tam jiste neni problem vybrat z karty rovnou lokalni menu... osobne doufam, ze si na euro jeste par let pockame, a neschopnost nasich uredniku me tentokrat nastesti spis uklidnuje :)

<ironie>no ale Eurem uz se plati i v Africe, tak to asi ceka i nas </ironie>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Euro mě netěší vůbec.. akorát se zdraží, a tohle taky ne, volnej pohyb kdoví čeho, už se nezabaví ani ta trocha pašovanejch humusů typu hulení, fetování a podobnejch, věcí, jednodušší pašování... nic moc přínos, pohodlnější bude ale de o to jestli negative nepřevážej pozitivní vlastnosti.. :(((

ZATIM MI EU NIC NEDALA ANI NIC NEZLEVNILA A NEMYSLIM ZE TO BUDE LEPCI

[upravil dne 21.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...