Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poutejte se!! Reklama "britského besipu"!


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Něco podobnýho bych rád viděl natočený s malýma dětma stojícíma zezadu mezi předními sedadly - je to až neuvěřitelné kolik aut vidím s touto vražednou kombinací několik let po zavedení povinnosti vozit děcka v autosedačkách (vždycky mám 100 chutí dotyčnému řidiči ručně domluvit, ale jsem holt měkkej)

A ještě u toho někdy telefonujou - taky mi to připadá že nejsou normální.

Ad nedávno dítě v autě v podzemních garážích 2 hodiny - je ta matka normální?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: jozefsv

osobne sa nepriputavam.niekedy ked je vacsi vyskyt policajtov v nemecku tak ano alebo v noci ked spim vedla sofera alebo som uz dost unaveny tak si dam radsej pas.inac mi to nerobi dobre.mal som buracku cez strechu bez pasu a trosku som sa pootlkal a neviem preco jazdim takto znova

A myslíš že je to chytrý? Spíš to nutí k zamyšlení a změně návyků ne? Pokud se mi někdo v autě nepřipoutá, dávám příklady toho, kde může skončit jeho hlava a co z toho může být..

pokial zodpovedam sam za seba tak je to moj problem.chytre to nie je ale poucitelny v tomto asi nie som.ked sa nepriputaju ludia ktory idu so mnou tak sa ich opytam ci vedia co robia, to je vsetko.nebudem nikomu rozpravat rozpravky co sa moze stat , to by mal kazdy dobre vediet.

skor ma vie rozculit nieco ine.napr.mam skusenost s policajtom co ma zastavil v meste a isiel mi davat pokutu za pas.spraval sa ako debil a pri tom jeho rozpravani okolo preslo par aut bez svetiel v sere a to ked maju mat svetla cely den.tak som mu povedal nech si zastavuje a buzeruje ludi bez svetiel ze ohrozuju viac druhych ako ja.ja ohrozujem seba ak nemam pas.tak som mu povedal ze nic nezaplatim a odisiel som.nechal to tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teda poutám taky automaticky - je to něco jako popisoval MirasCC, prostě bez pásu bych nevyjel, cítil bych, že mi něco chybí. :) Obvykle nutím lidi se poutat i vzadu, když někoho vezu. Vepředu je to samozřejmost a jediný, kdo se u mně v autě zapomíná připoutat je můj kámoš sklerotik, kterej tvrdí, že za volantem bez pásu ani ránu, ale z nějakýho nepochopitelnýho důvodu na to u mně v autě zapomíná. :D Ale nic se neděje, já mu to vždycky rád připomenu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim este zareagovat. V lete som skoncil rozvoz pizze a predtym som to robil asi rok...

V meste som sa nikdy nepriputal, lebo ked som do hodiny z auta vystupil a nastupil asi 100x tak by mi z toho asi hrablo.

Niektory policajti to brali tak ze som ich pozval k nam na pizzu, niektori nie a bolo lepsie hned zaplatit-vacsinou 500sk ked to neboli flojdi-hajzlici..

Parkovne som nikdy neplatil, dokonca raz som to zaparkoval s moju byvalu skodulu na nadvori pred radnicou...:)

Ale bral som to ako skolu soferovanie, pretoze to bolo hned prve co som spravil po autoskole-kupil skodovku a rozvazal pizzu. To by niektorym velice pomohlo, nakolko niektory nevedia vobec jazdit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...