Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

at ziji pojistovny :)


Vvitty

Recommended Posts

tak jsem dneska zrusil po nekolika letech pojisteni na me druhe auto, abych ho v lednu opet uzavrel u te same firmy...

protoze jako nekolikaletemu klientovi mi spocitali cenu 4300, a jako novy klient dostanu u stejne firmy pojistku za 2800, a to s vyssim limitem plneni (80M misto 40M). A to se vyplati :aut

Jen nechapu smysl cele te politiky pro pojistovnu, kdyz je cela ta sranda bude stat vic nez kdyby mi nabidnuli pojistku za tu nizsi cenu rovnou...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze pani na prepazce sice muze dat nejakou slevu, ale nedostane se zdaleka na castku, ktera je nabizena na internetu. protoze sjednani smlouvy na prepazce vyjde pojistovnu draz, nez pres internet.

a navic, jak mi prozradila neprijemna pani na jejich infolince, tak allianz direct neni totez co allianz pobockova sit (nechapu, maji stejny web, ale budiz) a dostavaji pojisteni levneji...

takze takhle je to bude stat poslani navrhu smlouvy, zruseni smlouvy na prepazce, pripraveni a zaslani papiru o bezeskodnem prubehu, sjednani na internet a zpracovani obdrzeneho papiru o bezeskodnem prubehu. ja usetrim, pojistovna zaplati vic... asi to tak je spravne :myslim

jinak pani na prepazce byla docela mila, jeste se mi omlouvala ze o tom nesmyslu vi, ale ze ona s tim nic nenadela, protoze se to rozhoduje jinde...

[upravil dne 20.12.07 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pred pol rokom som tiež zrušil PZP a o niekoľko dní uzavrel s tou istou poisťovňou, ale cez internet a vyšlo ma to o cca 800 Sk lacnejšie.:)

havarijnú som zrušil asi pred 3 mesiacmi /6 týždňov pred výročným dňom/, vzápätí došiel šek na takú istú /a značne vysokú/ sumu :grr ako pred rokom /ani náhodou aspoň symbolická zľava 5-10%/ a o 3 dni mi volali z call centra, že mi ponúkajú zľavu 20% /zrazu:mrk/, tak som ich ešte niekoľko dní naťahoval, že porozmýšľam a tak /tak im treba/, ale už som vedel, že uzavriem v inej poisťovni, kde mi dali cenu až o vyše 40% !!! nižšiu, pri nižšej spoluúčasti!!! :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

tak jsem dneska zrusil po nekolika letech pojisteni na me druhe auto, abych ho v lednu opet uzavrel u te same firmy...

protoze jako nekolikaletemu klientovi mi spocitali cenu 4300, a jako novy klient dostanu u stejne firmy pojistku za 2800, a to s vyssim limitem plneni (80M misto 40M). A to se vyplati :aut

Jen nechapu smysl cele te politiky pro pojistovnu, kdyz je cela ta sranda bude stat vic nez kdyby mi nabidnuli pojistku za tu nizsi cenu rovnou...:myslim

No ja to tak robym uz asi 3 roky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...