Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ruční brzda


Modrack

Recommended Posts

Začala zima a nějak mi přestala odbržďovat ruční brzda.V pohodě zabrzdím,ale při odbrždění zůstane viset.A to i při okamžitém odbrždění.Tak že páka ruční brzdy je ve spodní poloze cca 5cm volně pohyblivá.Po krátkém pobytu v garáži se vše uvede do normálu.Venku tomu musím pomoci ručně.Asi lanko přituhuje v trubičce,ale nevím čím tomu pomoci.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak na tohle existuje pouze jedina pomoc a to v zime rucku nepouzivat, uz se mi to taky stalo..a malem jsem neodjela...to je pak na odtahovku, jinak obrousis brzdovy oblozeni...kdyz je zatazena moc,teda...ja ji mela jen tak lehce, takze jsem dojela do garaze a od te doby rucku nepozivam...a snazim se parkovat na rovine, i kdyz je to nekdy tezky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jantar

hm, ted se po 5 dnech stani se zatazenou ruckou musel pouzit pred jizdou kladivo, fakt sem netusil, ze i takhle maly mraziky mohou zpusobit primrznuti pakny. 2 potukani kladivem na srouby stacily a auto zas jelo:roker

Hlavně si ty šrouby nerozklepej, aby jsi zimáky nesundával flexou:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jantar

jeste mam maly dotaz mimo toto vlakno: jak to udelam, abych mel pod svym prispevkem treba fotku auta a nejakej profil, typ auta a tak?

dik za radu, fakt to nemuzu nikde najit

Jestli to správně chápu, tak nejdřív musíš fotku v příslušném formátu uložit někde na netu (formátem myslím velikost, která je v nápovědě) a text do avataru nenapíšeš, pokud ho v nějakém programu nehodíš přímo do tý fotky. Snad jsem ti nedal špatné info :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to správně chápu, tak nejdřív musíš fotku v příslušném formáu uložit někde na netu (formátem myslím velikost, která je v nápovědě) a text do avataru nenapíšeš, pokud ho v nějakém programu nehodíš přímo do tý fotky. Snad jsem ti nedal špatné info :aut

No a treba jak ty tam mas to P 309 atd, tos tam dostal jak?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309Tom

Původně zaslal: Jantar

No a treba jak ty tam mas to P 309 atd, tos tam dostal jak?:myslim

Jo tak to je podpis a to ve svým profilu máš přímo Podpis: a vedle místo pro text, ale jak do toho někteří vložili obrázky to nevím, asi nějakým odkazem

Chlapi, neřeště to tady když tu jde o ruční brzdu, ale hledejte, tady je návod ode mně -

[upravil dne 22/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...