Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

konektor na přívěs, vývody.. ?


aaischa

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No na obytný přívěsy bývá zastrčka s více kolíky, kdyby jsi chtěl někde bych mohl mit schema

kuju, přívěs s 205kou by asi neprošel :D šlo mi o to jestli tam je ta zpatecka pac řešim problém že mi nesvítí zpátečkový světlo tak mě napadlo to zkusit jestli je šťava aspon v konektoru.. uvidíme O:-) každopádně ste mi pomohli :) dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No na obytný přívěsy bývá zastrčka s více kolíky, kdyby jsi chtěl někde bych mohl mit schema

kuju, přívěs s 205kou by asi neprošel :D šlo mi o to jestli tam je ta zpatecka pac řešim problém že mi nesvítí zpátečkový světlo tak mě napadlo to zkusit jestli je šťava aspon v konektoru.. uvidíme O:-) každopádně ste mi pomohli :) dík

proč ne? si nepamatuješ co táhali DeDeRóni za Trabantama a Vartburgama?

Já mám za HTP přívěs 1,4m x 3m, bržděnej a s 60cm vysokýma bočnicema, je to jak káď na kapry a docela mi to s tím šlape....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No na obytný přívěsy bývá zastrčka s více kolíky, kdyby jsi chtěl někde bych mohl mit schema

kuju, přívěs s 205kou by asi neprošel :D šlo mi o to jestli tam je ta zpatecka pac řešim problém že mi nesvítí zpátečkový světlo tak mě napadlo to zkusit jestli je šťava aspon v konektoru.. uvidíme O:-) každopádně ste mi pomohli :) dík

proč ne? si nepamatuješ co táhali DeDeRóni za Trabantama a Vartburgama?

Já mám za HTP přívěs 1,4m x 3m, bržděnej a s 60cm vysokýma bočnicema, je to jak káď na kapry a docela mi to s tím šlape....

on je tu ještě jeden důvod , moc bych tažnýmu zařízení nevěřil, připadá mi udělaný dosti pochybně viz foto: jenom je provrtanej kufr a v něm třema železama je to dole uchycený nevim no pripada mi to ne moc origoš...

kufr.jpg

p.s. ted uz je to prelakovaný...

[upravil dne 20.12.2007 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaischa: Většinou se to takhle montuje...

Zpátečku mají jen velký přívěsy, kdy má zástrčka víc kolíků, pro 7 kolíkové zástrčky zpátečka není... (i když viděl jsem přívěs, malej, a měl zpáteční světlo...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

aaischa: Většinou se to takhle montuje...

Zpátečku mají jen velký přívěsy, kdy má zástrčka víc kolíků, pro 7 kolíkové zástrčky zpátečka není... (i když viděl jsem přívěs, malej, a měl zpáteční světlo...)

tak to mě překvapilo, páč sem viděl spíš novější auta, tak mě tahle montáž dosti překvapila že se to chytne jenom takhle ne za žádnej nosnej kus karosy nebo tak...

člověk se má pořád co učit... :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Jsou dva druhy tažnýho.. Takový ty jen co držíjou přes kufr a nebo za rám pod kufrem.. Mi bylo tenkrát řečeno když jsem si nechával montovat já tažný na 309..

ten z rámem sem právě čekal že je origo tohle ne.. tak se to tim vysvětlilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad přívěs za 205kou - vůbec bych se káry za autem nebál

Jak už někdo zmiňoval - dederóni tahali obytňáky i za Trábošema a jezdili po ose až do Bulharska.

Já zažil šok v roce 1980 na Rumunsko - Bulharské čáře, kam přijel "maluch" (FIAT 126 P) z Polska se čtyřma 20ti letejma habánama (kolem 190 cm) s malým přívěsem a bagáží na střeše - vzpomínám si, že mě tenkrát nejvíc fascinovalo (i celníky) že měli na provázku přivázaný pootevřený kryt motoru (asi aby ten vzduchem chlazenej velkomotor neuvařili)

[upravil dne 20/12/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jo a pak dopadneš takhle:D:D:D:D

http://www.chechtacek.com/stahvideo.php?video=70&pridane=1

Radku, Radku - takovou dobu v Peugeot-clubu a Ty nepoznáš, že to NEBYLA 205ka???

Pro informaci, byl to Renault Super 5 (no aspoň žes trefil, že to byl francouz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jo a pak dopadneš takhle:D:D:D:D

http://www.chechtacek.com/stahvideo.php?video=70&pridane=1

Radku, Radku - takovou dobu v Peugeot-clubu a Ty nepoznáš, že to NEBYLA 205ka???

Pro informaci, byl to Renault Super 5 (no aspoň žes trefil, že to byl francouz)

Teda Medvěde, co si to mě myslíš, toho Rendlika jsem samozřejmě poznal, ale je to skoro stejně velký auto jako 205, a video s 205 a obytňákem nějak není no:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jo a pak dopadneš takhle:D:D:D:D

http://www.chechtacek.com/stahvideo.php?video=70&pridane=1

Radku, Radku - takovou dobu v Peugeot-clubu a Ty nepoznáš, že to NEBYLA 205ka???

Pro informaci, byl to Renault Super 5 (no aspoň žes trefil, že to byl francouz)

Teda Medvěde, co si to mě myslíš, toho Rendlika jsem samozřejmě poznal, ale je to skoro stejně velký auto jako 205, a video s 205 a obytňákem nějak není no:D:D:D

Tak to aby ho někdo natočil, ne?

Co třeba aaischa???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jo a pak dopadneš takhle:D:D:D:D

http://www.chechtacek.com/stahvideo.php?video=70&pridane=1

Radku, Radku - takovou dobu v Peugeot-clubu a Ty nepoznáš, že to NEBYLA 205ka???

Pro informaci, byl to Renault Super 5 (no aspoň žes trefil, že to byl francouz)

Teda Medvěde, co si to mě myslíš, toho Rendlika jsem samozřejmě poznal, ale je to skoro stejně velký auto jako 205, a video s 205 a obytňákem nějak není no:D:D:D

Tak to aby ho někdo natočil, ne?

Co třeba aaischa???

seš ty ale záškodník :roll:P sem rád že mi to nijak nečadí, tohle je jak černobyl, nebo snad černobil? to je jedno :o hodil by se mi koňskej vlek ale to by už na tohle autí neprošlo... a eště nemam Ečkovej řidičák...ale pracuje se na tom... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

seš ty ale záškodník :roll:P sem rád že mi to nijak nečadí, tohle je jak černobyl, nebo snad černobil? to je jedno :o hodil by se mi koňskej vlek ale to by už na tohle autí neprošlo... a eště nemam Ečkovej řidičák...ale pracuje se na tom... :)

E na 205 ti stejně bude k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Marcel505

E na 205 ti stejně bude k ničemu...

Proč myslíš - třeba na 205ku bude tak hodnej, že jí bude - až koupí něco většího - za sebou vozit na plaťáku na výlety

To jo, ale za čím bude ten plaťák tahat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...