Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sháním - Peugeot 505, pěkná karoserie (Morava)


Marcel505

Recommended Posts

Jelikož můj kamarád boural s 505, shání za ní náhradu. Může to být starý i nový model, třeba odhlášená, ale podmínkou je použitelná kastle - ne moc rezavá nebo bouraná a pokud možno tak diesel, sedan.

Kdyby jste na něco někdo narazil (něco někde zahlédl), třeba i na blbost, zejména na Moravě, tak napište prosím sem nebo mě na mail.

I kdyby to třeba bylo v Čechách, tak sem prosím dejte echo, co kdyby to byl pěkný kousek...

Předem díky za spolupráci. :)

post-0-14109597397942_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Jelikož můj kamarád boural s 505, shání za ní náhradu. Může to být starý i nový model, třeba odhlášená, ale podmínkou je použitelná kastle - ne moc rezavá nebo bouraná a pokud možno tak diesel, sedan.

Kdyby jste na něco někdo narazil (něco někde zahlédl), třeba i na blbost, zejména na Moravě, tak napište prosím sem nebo mě na mail.

I kdyby to třeba bylo v Čechách, tak sem prosím dejte echo, co kdyby to byl pěkný kousek...

Předem díky za spolupráci. :)

Mame tu nieco v TT, su to asi 2 kusy, docela zachovale az na napr. diera v kufri v odkladacom priestore, alebo troska chyteny predok, ale je to vsetko pouzitelne!!!

Cena by bola urcite symbolicka, len by sme chceli z nej dat dole veci ako prevodovka, mozno napravy a urcite servo, proste obrat ju.

Tak otazka znie ako rychlo to treba, mozme sa podrobne dohodnut aj cez maila, dam sem aj ilustrovanu foto...

A myslim ze Morava neni tak daleko od TT, hlavne teda ked sme uz v tom "shangene" nebol by problem s prevozom!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Mame tu nieco v TT, su to asi 2 kusy, docela zachovale az na napr. diera v kufri v odkladacom priestore, alebo troska chyteny predok, ale je to vsetko pouzitelne!!!

Cena by bola urcite symbolicka, len by sme chceli z nej dat dole veci ako prevodovka, mozno napravy a urcite servo, proste obrat ju.

Tak otazka znie ako rychlo to treba, mozme sa podrobne dohodnut aj cez maila, dam sem aj ilustrovanu foto...

Asi dva kusy? Asi?

No díra v kufru nevím jestli je zrovna dobrá, ale spíš mě zajímá kastle za zadním kolem, tam jak je chycený tlumič, tam začnej vylézat takový obdélníček...

No nahoď foto...

Sice má něco vyhlídnutého, ale pošlu o tom info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Jo, jedna sada je fuc!!:xvul:grr

Aby ses takhle jednou neopaloval na zahradě a oni tě neukradli i s tím lehátkem a tím slunečníkem!

Bacha tam u vás, když myš najde místo se sýrem tak se určitě vrátí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: peco

Jo, jedna sada je fuc!!:xvul:grr

Aby ses takhle jednou neopaloval na zahradě a oni tě neukradli i s tím lehátkem a tím slunečníkem!

Bacha tam u vás, když myš najde místo se sýrem tak se určitě vrátí!

No u nas na zahrade mozu akurat tak uz iba hlinu kradnut...

Vsetko ostatne sme dali do montaznej jamy a potom dalsie veci su po zahradach u kamaratoch. Myslim si, ze tie disky skoncili v zbernych surovinach. A nakolko evidujem skoro vsetky 505-ky v Trnavskom okrese tak neverim ze by to bol niekto z nich...

[upravil dne 24/12/07 peco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Tak to je škoda, já bych je určitě zaplatil... mimochodem ještě jsem se nedíval na náhradní kolo v mojí 505, vím jen, že tam je plechový disk. Marceli, co myslíš, bude to 15ka?

No keby ich neukradli, tak uz by boli Marcelove...

Ak si mal origo z vyroby 15" disky tak by mala byt aj rezerva 15"!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,jednu mám(kastli) Ale potřebuji shodit motor a asi i převodovku,nápravy,je to automat diesel. Předek má trochu zhinilí,ale něco by s tím šlo udělat. Dále je trochu poťukaná,jen sem tam. Znáš Beneše? Takoví starý hajzlík,šmelinář. Ten alespoň ze 2-3 krásné kousky,ABS podvozek,ale cena 10 000. Takže je to vůl. Za tu cenu máš auto. Kdyby jsi nesehnal,napiš mi na email(filipjachymek@centrum.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Tak to je škoda, já bych je určitě zaplatil... mimochodem ještě jsem se nedíval na náhradní kolo v mojí 505, vím jen, že tam je plechový disk. Marceli, co myslíš, bude to 15ka?

Jo jo, bude tam 15ka bez větracích otvorů jako mám v 604ce D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FIIIP

Ahoj,jednu mám(kastli) Ale potřebuji shodit motor a asi i převodovku,nápravy,je to automat diesel. Předek má trochu zhinilí,ale něco by s tím šlo udělat. Dále je trochu poťukaná,jen sem tam. Znáš Beneše? Takoví starý hajzlík,šmelinář. Ten alespoň ze 2-3 krásné kousky,ABS podvozek,ale cena 10 000. Takže je to vůl. Za tu cenu máš auto. Kdyby jsi nesehnal,napiš mi na email(filipjachymek@centrum.cz)

No trochu zhnilý - potřebuje něco, do čeho dá motor, převodovku a bude se dát jezdit. Kastle kde je něco nahnilého a je to tak akorát na vyvaření nehledá...

Já mu to řeknu, něco má rozjednaného, tak pak si v tom udělá pořádek a uvidí co má za nabídky.

Beneš, názory na něho se různí.

Cena 10 000 Kč?

Vem si, že je jediný, kdo v ČR na 505 má díly - a i na podobně starý auta. Normální vrakoviště obměňuje sortiment, takže auto starší třeba 10-ti let vyhoděj do šrotu, takže se pak tady lidi divěj, že na vrakovišti hledali něco na 205 a oni na ně koukali jak na zjevení.

Beneš toho má dost, vždyť jen za kastli nového modelu 505, bez agregátů, která není vůbec rezavá si řekl 25 tisíc Kč. A ty se tomu divíš?

Za tuhle cenu by ti to nedali na normálním vrakovišti...

A že je hajzlík nebo šmelinář - napiš, co ti udělal, že mu nadáváš do volů.

Ano, má svoje ceny, ale furt jsou to ceny, které jsou v porovnání s normálním vrakovištěm krásný; on ví jaké ceny nasadit, protože ty díly jsou jinde nesehnatelný a když už, tak pro ně nepojedeš další 50 km...

Slyšel jsem na něj špínu - že nedává na opravy záruku větší než 30 dní, někdy to odbije, jakože třeba pár lidem po opravě brzd zapomněl zapojit konektor na brzd.světlo, ale kdo ví jak to bylo.

A pak jsou tu ti druzí - kteří byli naprosto překvapeni cenou opravy, kterou tipovali tak na 8 tisíc a stála 5...

Já neříkám tak ani tak, ale pišme hlavně z vlastní zkušenosti.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kopil jsem od něj elektrony,pěkné po repasu s obutím. Všechno v pohodě trochu slevil,jedna guma byla prázdná,říkal,že ušla časem,jak dlouho tam ležela:) . Tak ok,až po nafoukání jsem zjistil,že je proražená z vnitřní strany docela vysoko,jako od nože,pokud mu něco takového někdo udělal,protože ta kola asi jezdil,tak co to je za člověka. Potom tam měl tu kastli,jen kastli,interiér tam moc nebyl. Když jsme byli cca 15m od ní,stála do 10 000 a slíbyl k ní i převodovku,tak jsme se šli mrknout a naráz bylo,že je ťuklá na předek a že to a ono,převodovka,že už je zamluvená a cena pod 10 000 nejde. Ani sám neví co lhal a co ne:) Tak promiňte,nechtěl jsem se jeho charakteristikou někoho dotknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FIIIP

Kopil jsem od něj elektrony,pěkné po repasu s obutím. Všechno v pohodě trochu slevil,jedna guma byla prázdná,říkal,že ušla časem,jak dlouho tam ležela:) . Tak ok,až po nafoukání jsem zjistil,že je proražená z vnitřní strany docela vysoko,jako od nože,pokud mu něco takového někdo udělal,protože ta kola asi jezdil,tak co to je za člověka. Potom tam měl tu kastli,jen kastli,interiér tam moc nebyl. Když jsme byli cca 15m od ní,stála do 10 000 a slíbyl k ní i převodovku,tak jsme se šli mrknout a naráz bylo,že je ťuklá na předek a že to a ono,převodovka,že už je zamluvená a cena pod 10 000 nejde. Ani sám neví co lhal a co ne:) Tak promiňte,nechtěl jsem se jeho charakteristikou někoho dotknout.

OK, dík za vlastní zkušenost.

No jo, otázka je, zda mu to někdo takhle prodal a nebo jestli takové auto nekoupil. Taky někdy kupuje skoro vraky na rozebrání, no a znáš to, vrakům dost často někdo vypustí kola... :(

No a s tou kastlí - něco takového mi už někdo říkal, že mu nabízel kastli, ale že si z toho ještě to a to vezme. Takže to bylo celé o ničem.

No jo, on ví co si za to říct a neboj, on kšeft má. Když prodává díly černochům za trojnásob... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...