Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chod za studena s vybracema.


Blackwolf

Recommended Posts

Zdravím, chtěl jsem se zeptat. Při nastartování hlavně teď v zimě se přenáší od motoru vybrace na celé auto a to cukání není moc příjemné. To vše jen na volnoběh. Po zahřátí vše přestane. Mám 307 Break 2,0 HDi 66kW. r.v.2003 A ještě jsem chtěl říct, že diesel jsem nikdy neměl a mám ho tak 2 měsíce. Tak budu rád za rady. Kamarád mi říkal, že tohle by diesel dělat neměl. A taky se mi zdá že to cukání je závislé na teplotě. Čím víc je pod 0 Tím víc auto sebou cuká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blackwolf

Zdravím, chtěl jsem se zeptat. Při nastartování hlavně teď v zimě se přenáší od motoru vybrace na celé auto a to cukání není moc příjemné. To vše jen na volnoběh. Po zahřátí vše přestane. Mám 307 Break 2,0 HDi 66kW. r.v.2003 A ještě jsem chtěl říct, že diesel jsem nikdy neměl a mám ho tak 2 měsíce. Tak budu rád za rady. Kamarád mi říkal, že tohle by diesel dělat neměl. A taky se mi zdá že to cukání je závislé na teplotě. Čím víc je pod 0 Tím víc auto sebou cuká.

prave ze toto ti bude robit diesel a nie benzinak..... pouc kamarata, v nafte su vacsie tlaky a vacsie zdvihy ako v benzine...cize za studena so studenym olejom a pod to naozaj trochu strpa... ale hlavne je to ze spaluje pomerne v studenom priestore.... cize take akesy nedokonale spalovanie..... ale ak ti to vibruje az privelmi tak by som to videl na nejaky silentblok..... to je tiez moznost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...