Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna věnce volantu


Supetr

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Já osobně bych měl z těch návleků na volant blbej, hodně blbej pocit - přeci jen občas může dojít k nějaké krizovce a když zrovna při ní podklouzne návlek po volantu a Ty někoho sejmeš - brrr, to se pak hodně blbě vysvětluje

Toho bych se vůbec nebál. Měl jsem kdysi návlek na Tempře, byl to jakýsi univerzál, ale ten tam držel tak, že nějaký proklouznutí absolutně nehrozí. To bych dřív ukroutil volant, než aby to klouzlo. I když, třeba to byla náhoda a ne všechny potahy jdou takto na knop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaf tiež sa mi nepači pevny volant a niekedy sa šmýka tak som pozeral a da sa zohnat koženny obal na volant podla širky volantu a hrubky čiže obvod lebo niesu rovnake a je to koženny obal ktory namočiš pred aplikaciou do vody na 10 min potom natiahneš a volant a je k tomu navod ako si to s priloženou koženou nitou obšiješ aj dierky su tam už urobene a nemusiš nič demontovat a maš to ako original koženny potah vyzera to dobre a da sa to zohnat za 600-800sk podla rozmeru volantu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zdravim panove, po letech se vracim k tematu - prave jsem si nechal namontovat volant potazenej luxusni kuzickou - stredy hladke, boky perforovane, kuze je jemna, venec o fous silnejsi, mam delsi prsty, takze mi ted supr sedne do ruky. Obsiti mi zajistil p.Bencat - na webu ma stranky volantech nebo tak nejak. Poslal mi svuj, co mel skladem, ja nechal v Peugeotu za tri kila prehodit a svuj starej penovej mu poslal zpatky. Cena 1250,- a fakt doporucuju, vypada to naprosto paradne.

post-12663-14109614079317_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stranky jsou tyto: http://www.volantech.cz/

Je tam veskere info, kontakty, jak objednat, vzorniky kuzu, barvy niti, typy svu ad.

Ja jsem maximalne spokojenej a doporucuju vsem, kteri kozeny volant nemaji popr. ho maji uz odreny apod.

Cena za kozeny volant je v Peugeotu cca. 6tis a to je jen jedna zakladni varianta, tady si muzes vymyslet v podstate cokoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...