Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna věnce volantu


Supetr

Recommended Posts

Cau chlapi, nemate nekdo poneti, jestli se da vymenit samostatne venec volantu? Mam jen penovy a dost by se mi libil kozeny. Pokud by to bylo spojeny s nejakym odpojovanim airbagu, diagnostikou a podobne, tak bych na to asi zapomnel, ale jestli by to byla nejaka ciste mechanicka zalezitost vymeny vence, tak bych do toho sel.

Pokud ma nekdo nejaky zkusenosti nebo povedomi o tom, jak je to tam udelany, diky predem za ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem podobnou věc, byl jsem zvyklý na kožený volant z předchozího auta. U Pežota bohužel nebyl (- jinak výbava skoro komplet, takže jsem neváhal) Mám teď kožený potah na volant a jsem moc spokojen! Věnec je o dost silnější a mohu si ho přenášet na další auta. A hlavně, pořád vypadá jako nový i po 145tkm, ne jako ty umělotiny z pěny. Na ty bych nešáhl za nic!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Supetr: Kupoval jsem ho v obchodu Autotuning Chodov. Mají ho i v netovém obchodě, ale adresu zkusim najít. No je to prostě pořád jen návlek, nečekej že vypadá jako obšitý originál. Takže ta vnitřní strana k volantu je otevřená a má to obšité lemy. Je úplně hladký, má tři příčné švy. Mě to ale vyhovuje, jde mi o ten kontakt rukou s kůží. Stál necelých 600. Myslím že jsem ho viděl i v těch pneuservisech ATU (auto unger - červené logo)

Našel jsem ho: http://www.tuning-chodov.cz/katalog/photo/2510047.jpg

[upravil dne 20.12.07 Velickin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak diky za tip

ja se jeste schvalne optam primo u Peugeota v servise, jestli to delaj a kolik za to chtej

mam vybavu XT (komplet v el., zrcatka el.sklopny, el.klima, dest.sensor, autom.svetla, tempomat, operky, interier v barve kastle vc.palubky atd.), nenapada me, co bych tam mohl chtit vic, ale ten penovej volant me trochu ser... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supetr

to Ferry: ta cena 2 litry = z vrakace?

ano samozrejme, z vrakace nebo nejake bouracky prodavane na dily treba pres Annonci apod. Ptat se primo v servisu Peugeot nema vubec smysl. Jinak ruzne ty potahy, co se kupujou v kramech s autoprislusenstvim, nevim, me osobne to nevyhovuje, ten venec je pak uz moc tlustej a nemam to rad, jakmile jedu s nejakym autem, ktery to ma, okamzite ten potah strhnu dolu a hodim dozadu za sedacky :). Eventualita by byla nechat si obsit ten stavajici volant jemnou kuzi u nejakeho sedlare, ovsem ta cena nebude nijak nizka a stejne bude treba ten volant demontovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dole airbag, odpojit konektory, tusim 55 Torx, stiahnut volant, a dat potiahnut kozou..... u nas to robi jeden pan majster, krasna robota, obitahnutie volantu cca 1100 SK, robi aj palubky, airbagy, komplet interier, tapaciri, sedacky, interier lodi..ale prakticky dokaze urobit vsetko....

robota 100 %.

Pre zaujimavost Peugeot Nitra k nemu nosi dieli na opravu, popripade im robi veci na ich male akcie....do novych aut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...