Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

2.0 HDi, Dlho startuje po stati par hodin


silex

Recommended Posts

Dovolil som si zalozit nove vlakno na tuto temu, nech je poriadok.

Tak sa pripajam do klubu dlho startujucich. Este pred par dnami to startovalo pri -5 ako v lete a teraz aj pri -1 to trva 2x dlhsie.

Priznaky su presne take iste ako popisuje Marisw. Po dlhsom stati (par hodin) dlho startuje.

Zhavice su OK - 18 A do kazdeho. Zerava spicka za cca. 3s.

Zbadal som ale, ze do rana je hadicka do palivoveho filtra plna vzduchu - asi 5 cm, a ak dopumpujem naftu pumpickou, tak aj z pumpicky vychadzaju bublinky. Dufam ze to bude tym. Po dopumpovani start OK, ale zatial to mam odskusane len v garazi (15 st. C).

Aj tak je divne odkial sa tam ten vzduch berie. Skusim prebagraovat forum. Zatial, ak niekto ma s tymto skusenost, talk to sem hodte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Dovolil som si zalozit nove vlakno na tuto temu, nech je poriadok.

Tak sa pripajam do klubu dlho startujucich. Este pred par dnami to startovalo pri -5 ako v lete a teraz aj pri -1 to trva 2x dlhsie.

Priznaky su presne take iste ako popisuje Marisw. Po dlhsom stati (par hodin) dlho startuje.

Zhavice su OK - 18 A do kazdeho. Zerava spicka za cca. 3s.

Zbadal som ale, ze do rana je hadicka do palivoveho filtra plna vzduchu - asi 5 cm, a ak dopumpujem naftu pumpickou, tak aj z pumpicky vychadzaju bublinky. Dufam ze to bude tym. Po dopumpovani start OK, ale zatial to mam odskusane len v garazi (15 st. C).

Aj tak je divne odkial sa tam ten vzduch berie. Skusim prebagraovat forum. Zatial, ak niekto ma s tymto skusenost, talk to sem hodte.

tak toto je cisty znak padania nafty....ale ak tam mas pumpicku, tak potom nemas v plavaku vo filtry dopravny motorcek...niektroe 307-mi ho tam nemali..... ja pumpicku nemam, ale ked zapnem klucik tak pekne pocujem ze ako dotlaca naftu do okruhu, kym nenatlaci nevypne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: silex

Myslim ze Bosch nema pumpicku a ma dopravne cerpadlo. Siemens nema cerpadlo a ma pumpicku. V prvom kole skusim vymenit hadicku od pumpicky k pal. filtru. Zrelme saje zvduch cez koncovky.

hej ja mam Bosch....v nadrzi mam podavacie cerpadielko, a pri motory nemam pumpicku :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peto670

Padanie nafty moj porblem tiez a ja mam zase na filtry ten sprosty indikator hladiny vody vo filtry a cez droty mi to tecie a tak mam stale zavzdusneny palivovy system. ale uz mu sklapne hrebinek......:aut

vyhod to z toho palivaku a utesni to niecim...naco ti tam je indikator vody...aj tak kym ides na dalsiu vymenu pal. filtra sa tam nikdy tolko vody nevyzraza... vyhodto odtial a bude klud...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...