Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dobíjení baterie - co s počítačem


Jantar

Recommended Posts

přišla k nám zima a tam mne napadlo dobít baterku. Již se to tu rozebíralo, že je lepší baterku dobít mimo vůz, a tak se chci zeptat, zda si vyjmutím baterky nezpůsobím nějaké komplikace s počítačem. Bude si i po vyjmutí baterky pamatovat údaje o další výměně oleje a další potřebnosti ( nic jiného než olej mne ale stejně nenapadá)? Origoš rádio asi kodované nebude, nebo jo?

Jinak se to týká již rozebíraného pikaču, ale jistě to bude to samé jak u pežotů. Nebo je lepší vzít baterku z jiného vozu a po dobu nabíjení ji tam provizorně zapojit třeba přes startovací kabely? Aspoň tak jsem to dělal u 405tky, když se mi nechtělo po nabíjení štelovat stanice na autoradiu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jaký máš auto (nenapsal jsi :( ). Pokud už nějaké s BSI a origo rádio tak se to neblokne. Kódování pro rádio je nastaveno v BSI. A nová rádia už stanice nazapomínají. Ukládají si veškerá nastavení na EEPROMku. Mám origo rádio z 96 a pamatuje si v pohodě. :papa

[upravil dne 18/12/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Záleží jaký máš auto (nenapsal jsi :( ). Pokud už nějaké s BSI a origo rádio tak se to neblokne. Kódování pro rádio je nastaveno v BSI. A nová rádia už stanice nazapomínají. Ukládají si veškerá nastavení na EEPROMku. Mám origo rádio z 96 a pamatuje si v pohodě. :papa

"přišla k nám zima a tam mne napadlo dobít baterku. Již se to tu rozebíralo, že je lepší baterku dobít mimo vůz, a tak se chci zeptat, zda si vyjmutím baterky nezpůsobím nějaké komplikace s počítačem. Bude si i po vyjmutí baterky pamatovat údaje o další výměně oleje a další potřebnosti ( nic jiného než olej mne ale stejně nenapadá)? Origoš rádio asi kodované nebude, nebo jo?

Jinak se to týká již rozebíraného pikaču," - pikaču jsem myslel Citroen Xsara Picasso, rv 2000

[upravil dne 18/12/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...