Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

F**K OFF bodovej systém, aneb kolik máte bodů??


Neon

Recommended Posts

Tak jsem se právě vrátil z magistrátu v Jungmannce s výpisem z bodové karty řidiče a moc mi do zpěvu není ... 4x přestupek (placený v srpnu na MP v Korunní ulici - tudíž uznaný) překročení rychlosti o méně, než 20km/h v obci a mám na svém kontě "úžasných" 8 bodů!!! A když do 20.8.2008 neudělám žádný přestupek, tak mi milostivě 4 body umažou ... miluju tuto zemi a MP obvzvláště ... Osobně si nemyslím, že bych byl nějakej prasořidič a když mě změřej na jižní spojce na 80tce, a na tachu mám 91km/h, tak to mně hlava nebere, že mi jich museli napařit plných 8!!!

Jak jste na tom ostatní??

Good luck a doufám, že neplánujou v nejbližší době zdražení kuponů na MHD ... :nevim:roker:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč tam vole chodíš, MP tě nemůže předvolat?

Postavení policie městské komplikuje fakt, že podle zákona nemá právo předvolávat občana na určené místo a v určenou dobu k podání vysvětlení, ale pouze k pořízení zápisu o vysvětlení již podaném, což umožňuje ignorovat výzvy městské policie umisťované na sklo nebo za stěrač.

[upravil dne 18/12/2007 Rebik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minule nas zastavili v cechach za rychlu jazdu a pan policajt hovori - budete mat zato trestne body.my na to ze nam je to fuk, ze my na sk bodovy system nemame.on na to - ale ked budete mat urcity pocet uvedeny v cechach tak nebudete moct po cechach jazdit.a my na to ze nam to nevadi :D,ze sa da jazdit aj cez polsko alebo rakusko alebo sa mozme prestriedat.tak to pan policajt nepochopil a krutil hlavou.

chcel som tym povedat , ze taky isty tupec (tupci) asi vymysleli tento bodovy system.to vam naozaj nezavidim.

nechcel som tym nikoho urazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

tak to moc nepotěší...:(

hele a to jsi dostal body bez pokuty:myslim

já jen doufám že nic nepříjde...:aut

Neon psal, že ty přestupky řešil v srpnu na MP, tzn. že určitě pokutička byla též. No a s těma bodama - když už s přestupkem souhlasíš, tak Ti body na kontě přistanou podle daných sazebníků (všimni si, že u bodů není rozmezí, ale prostě za tohle jsou 2 a šmidra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Zatím snad nula ale je to asi tím že mam porád nejak vsugerováno že mě o přestupku musej vyrozumet a pozvat me k nejakymu řešení což jak sem uz od par lidi slysel neni pravda:(

Podle mě Tě určitě vyrozumět musí a Ty máš právo se vyjádřit - takovej Kocourkov, aby mi nějakej úředníček, kterej se blbě vyspal napařil body, protože mu paní Houžvičková řekla, že jsem jel kolem ní moc rychle (a ještě jsem NAHLAS poslouchal rádio), to tu snad zatím ještě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: BOSSCZ

Zatím snad nula ale je to asi tím že mam porád nejak vsugerováno že mě o přestupku musej vyrozumet a pozvat me k nejakymu řešení což jak sem uz od par lidi slysel neni pravda:(

Podle mě Tě určitě vyrozumět musí a Ty máš právo se vyjádřit - takovej Kocourkov, aby mi nějakej úředníček, kterej se blbě vyspal napařil body, protože mu paní Houžvičková řekla, že jsem jel kolem ní moc rychle (a ještě jsem NAHLAS poslouchal rádio), to tu snad zatím ještě není.

No pevně v to věřím,ale přeci jen jsme v čechách :D tady je snad možný úplně všechno :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

A proč tam vole chodíš, MP tě nemůže předvolat?

Postavení policie městské komplikuje fakt, že podle zákona nemá právo předvolávat občana na určené místo a v určenou dobu k podání vysvětlení, ale pouze k pořízení zápisu o vysvětlení již podaném, což umožňuje ignorovat výzvy městské policie umisťované na sklo nebo za stěrač.

[upravil dne 18/12/2007 Rebik]

Jenže on je problém v tom, že v Jungmannově není žádná MP a nebude Tě ani MP předvolávat, ale odbor dopravy v příslušném okrese a tam pokud ti přijde obsílka, tak datum doručení se bere den uložení na poště:roker A pokud nehodláš na místě zaplatit, tak si vezmou příslušné informace a taky už to neřeší a předají tě do správního řízení odboru dopravy, kde to potom může přijít hodně draho, kor když víš, že si něco fakt udělal.

To Neon: o bodech by tě měli sami vyrozumět do jednoho roku, jak ukládá zákon;)

[upravil dne 18.12.07 Supersonic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

chcel som tym povedat , ze taky isty tupec (tupci) asi vymysleli tento bodovy system.to vam naozaj nezavidim.

nechcel som tym nikoho urazit

No jo, ale víš co, osvědčilo se to v Anglii, tak to přece musí fungovat i u nás, ne? Jsme světoví, ne? :D

odpověď: ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: jozefsv

chcel som tym povedat , ze taky isty tupec (tupci) asi vymysleli tento bodovy system.to vam naozaj nezavidim.

nechcel som tym nikoho urazit

No jo, ale víš co, osvědčilo se to v Anglii, tak to přece musí fungovat i u nás, ne? Jsme světoví, ne? :D

odpověď: ne.

uz som to tu raz pisal ohladom bodoveho systemu.na slovensku vypustili hlasku ze sa v cechach bodovy system neosvedcil tak ho na sk zavadzat nebudeme.

ja osobne tomu cloveku co to rozhodol kupim flasu dobreho pitia:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim kolik mám, já byl v Korunní nedávno, překročení rychlosti kdesi v Praze o méně než 20km/h. O bodech nic neříkali. Nicméně trest pro mně nebyl ten litr pokuty, ale cesta s autem kamarádkou tam a zpátky do Prostějova vlakem, mezitím metrem po Praze ( a že jsem si připadal jako Otík ).

Ten systém je naprosto debilní a podle mýho neúčelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Nevim kolik mám, já byl v Korunní nedávno, překročení rychlosti kdesi v Praze o méně než 20km/h. O bodech nic neříkali. Nicméně trest pro mně nebyl ten litr pokuty, ale cesta s autem kamarádkou tam a zpátky do Prostějova vlakem, mezitím metrem po Praze ( a že jsem si připadal jako Otík ).

Ten systém je naprosto debilní a podle mýho neúčelnej.

šmarjá a poč jsi jim po obdržení obsílky nenapsal, źe žádáš o předání do místa bydliště??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Hadra

Nevim kolik mám, já byl v Korunní nedávno, překročení rychlosti kdesi v Praze o méně než 20km/h. O bodech nic neříkali. Nicméně trest pro mně nebyl ten litr pokuty, ale cesta s autem kamarádkou tam a zpátky do Prostějova vlakem, mezitím metrem po Praze ( a že jsem si připadal jako Otík ).

Ten systém je naprosto debilní a podle mýho neúčelnej.

šmarjá a poč jsi jim po obdržení obsílky nenapsal, źe žádáš o předání do místa bydliště??

šmarjá, napsal - dva maily s potvrzením o přečtení. Jdoucí po sobě týdnem a ani na jeden mi nebylo odpovězeno, potom jsem tam volal a bylo mi řečeno, že pražáci si taky jezdí do Ostravy. A že to přeposlat nelze atd. Než bych čekal až za půl roku přijedou nějací hajzlové ke mně domů, jsem raděj vypadl do Prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...