Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loupající se lak na Boxeru


mk405

Recommended Posts

Zdar,

jeden známý mě poprosil abych se zeptal jestli někdo nemá podobnou zkušenost s loupajícím se lakem na střeše a přední kapotě u Boxera (HDi, stříbrná metla, r.v.03/04).

začalo se mu to celkem loupat na střeše a kapotě, je to řádově na centimetry, ale nevypadá to že by to byl nějakej zbastlenej další nátěr, je to prostě origoš první barva:myslim.

případně poradte co nejlépe s tím:mrk.

dík mk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

je preukazatelne ze je tam povodny lak?je to prvy majitel?

není, ale jak jsem psal vypadá to že je to jen první lak... plnič/zaklad normálně je videt, čili to vypadá že nedrží vrchní lak na spodním zakladu.

bylo to taky první co mě napadlo, jestli se nenajde nikdo kdo by měl podobný problémy bude asi hodně pravděpodobné že je na vině spackanej přestřik:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by som povedal ako prve, ze to bolo striekane a lak nie je kvalitny a lezie dole.tiez mi schadzal lak z farby na streche ale na 15 rocnom aute a nie na 4 rocnom.v zaruke to uz asi nebude tak riesenie asi jedine.pockat kym to zlezie cele,ale to moze trvat nejaky rok alebo to dat prestriekat, inac sa s tym asi nic robit neda.

ak chcete zistit ci je tam povodny nastrek tak sa to da zmerat pristrojom v nejakom servise.ale to vam nepomoze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...