Přejít na obsah
Ladis

205 a vybrace/zadírání v motorovém prostoru

Recommended Posts

Jsem trochu na rozpacích. Geometrii mám OK, auto jede perfektně. Drží stopu, motor šlape jako hodinky. A když jedu ve 4 lidech (pouze ve čtyřech) tak po 50km začne od přední nápravy se ozývat zadírající se zvuk. Zadírání a vybrace přenášené do vnitř. Je to dost nepřijemný. Nesouvisí to s motorem. Když vyřadím, tak je to OK, přestane to. Zařadím, a zase to začne. Když udržuju otáčky motoru přesně s rychlostí jízdy, hřídele nejsou v záběru ani nebrzdím motorem, tak to taky utichne.

Jde to spíš ze strany spolujezdce. Tak jsem koupil nový homokyne?ák, ložisko, mám tan nový brzdový kotouče i destičky. Jsou skontrolovaný jak brzdy tak kompletní uchycení kola.

Mám tam i druhou převodovku, sem si říkal že kdyby v ní. Dělalo to před rokem při staré převodovce i při té současné. Ta současná se zdá být v pořádku po mechanické stránce funguje.

Nemůžu přijít, co to dělá. Nikde nic není vidět a štve mně to, že to nastává za tak zvláštních událostí.

Nesetkal se někdo s tím?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Sám si idpovím ...

Na vině byla levá polosa. Bohužel se to zdálo z pravé strany, takže napřed jsem vyměnil poloosu pravou, pak až po neúspěchu poloosu levou a hned to bylo OK.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku