Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stíhačka na prodej


Driver

Recommended Posts

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Vvitty

btw drobet bych se bal toho co s tim autem dotycny provadel, 170 na trojku motor nedela uplne nejlip, a ze to prodava po mesici, ma k tomu originalni papiry?

vzdyt to znas, papir snese vsechno.. i ta dvojka do 90ti se mi nezda..:roll

2ku dám do kila i já :mrk ale pšššt jinak auto šetřím a jezdím šetrně ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no ja jsem panovi psal, par dotazu na upresneni a hlavne jestli tu cenu mysli vazne... zatim neodpovedel...

To se ani nedivim...Přece si to nejdřív musí vyzkoušet (ty dotazy na upřesnění) - třeba kolik mu to jede na dvojku a trojku, musí dojet na brzdu změřit množství kobylek pod kapotou a další věci. A ty jako odborník na GTička jsi mu určitě nepokládal žádný jednoduchý otázky, že? ;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

no ja jsem panovi psal, par dotazu na upresneni a hlavne jestli tu cenu mysli vazne... zatim neodpovedel...

já mu taky psal tohle:no tak 306tka GTi nemá 180 koní ale 163.a dá se sehnat kolem 130 tis. on mi odpověděl:shanejte, hodne stesti.přitom sem mu nepsal,že bych něco scháněl.čekal sem nějakou odpověď a on vyblil tohle.to bude nějakej bambus,kterej je rád že pozná co to je za auto.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Vvitty

no ja jsem panovi psal, par dotazu na upresneni a hlavne jestli tu cenu mysli vazne... zatim neodpovedel...

já mu taky psal tohle:no tak 306tka GTi nemá 180 koní ale 163.a dá se sehnat kolem 130 tis. on mi odpověděl:shanejte, hodne stesti.přitom sem mu nepsal,že bych něco scháněl.čekal sem nějakou odpověď a on vyblil tohle.to bude nějakej bambus,kterej je rád že pozná co to je za auto.

Tomu se vůbec nedivim...Bude to asi nějakej amatér, co ani neví, v čem jezdí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Medion

Původně zaslal: Vvitty

no ja jsem panovi psal, par dotazu na upresneni a hlavne jestli tu cenu mysli vazne... zatim neodpovedel...

já mu taky psal tohle:no tak 306tka GTi nemá 180 koní ale 163.a dá se sehnat kolem 130 tis. on mi odpověděl:shanejte, hodne stesti.přitom sem mu nepsal,že bych něco scháněl.čekal sem nějakou odpověď a on vyblil tohle.to bude nějakej bambus,kterej je rád že pozná co to je za auto.

Tomu se vůbec nedivim...Bude to asi nějakej amatér, co ani neví, v čem jezdí... :)

Ja si spis myslim, ze on to vi velmi dobre, ale nejakyho takovyho bambuse hleda, co dostal v 19 prachy z pojistky a nebo odjinud a koupi prvni co vidi. A kdyz uvidi "kolik to ma" a ze jich je jen par a kolik to jede a tak, tak nebude vahat. A vime, ze tech blbcu co kupuji takhle narychlo neni malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Neblázni, takovej dárek Helče dát nemůžu - by se v tom chuděra určitě zabila a Pavlík by byl polosirotek -

TO BYS CHTĚL???

Nechtel ;) Ale ve spravnych rukou je takove auto bezpecnejsi nez neco pomalyho .. napr. kvalitni brzdy.. dostatecny vykon v pripade krizovych situaci ap. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...